ozan

Magazin

Ozan Güven bayan rolüyle geri dönüyor! Sevgilisi Deniz Bulutsuz’a ş’iddet uyguladığı iddiasıyla mahkemelik olan Ozan Güven, bir süredir kendisini Ayvalık’taki evine kapatmıştı. ‘Taxim’ isimli tiyatro oyunuyla sevenleriyle buluşmaya hazırlanan Güven, yeni projesinde bayan rolüyle izleyici karşısına çıkacak….

2017 yapımı ‘El Bar’ isimli filmden ilham alınarak uyarlanan ‘Taxim’ isimli oyun 2 Şubat Çarşamba günü sahnelenecek. Kadrosunda, Şevket Çoruh, Ozan Güven, Ömür Arpacı, Seçkin Özdemir, Nergis Çorakçı, Mert Asutay, Rüya Demirbulut, Ahmet Balta, Kemal Yazıcı ve Cem Evsen’in yer aldığı oyun, “Baba Sahne”de izleyiciyle buluşacak…..

“BÜYÜK SÜRPRİZ OLDU!” “Taxim Bistro”da yolları kesişen birbirinden değişik on insanı husus edinen oyunda Güven, bayan rolüyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Oyunun afişi sosyal medyada gören kullanıcılar, “Afişte Ozan Güven’i arıyorum, ‘Nerede?’ diye. Çok iyi…” ve “Ozan Güven büyük sürpriz oldu” şeklinde yorumlarda bulundu. “TAXİM”İN KONUSU “Taxim Bistro”da yolları kesişen birbirinden değişik hayatlar… On değişik insan, on değişik kader… Bir araya gelmesi olası ama bir arada yaşaması imkânsız olan bu insanların yolları, bir anda görünen “hayatta kalma” kavşağında sınava tabi tutulursa neler olur? “Taxim”, düzenin baskıcı düzeni ile şahsi bencilliklerin ve önceliklerin kesiştiği Araf’ın oyunu..

Kara komedinin doruklarından, ö’lümün kıyısına gelgitler yaşam sürdüren bir hikaye. Herkes yaşamayı hak eder mi? Yaşama hakkı taksim edilebilir mi? İşte tüm aksilik bu! “ŞİD’DET” İDDİALARININ ARDINDAN İLK PROJE Hem de “Taxim” isimli tiyatro oyunu, Deniz Bulutsuz ile birlikteliği şid’det iddiasıyla biten Ozan Güven’in yaşananların sonrası ilk yer aldığı proje. CUNDA ADASI’NA YERLEŞMİŞTİ Öte yandan Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı haberleriyle gündeme gelen oyuncu Ozan Güven, 2020’de İstanbul’u terk etmişti. Güven’in Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı Cunda Adası’na yerleştiği iddia edilmişti. Yaşananların sonrası uzun bir süredir ekran önünde yer almayan oyuncunun; Rasim Öztekin, Bülent İnal, Beren Saat ve Perran Kutman gibi ünlü isimlerin de yazlığının bulunduğu adada ev tuttuğu ileri sürülmüştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.