özellikle yaşlılarımız

Sağlık

“YAŞLANMADAN ŞİMDİDEN SABAH AKŞAM İÇMENİZ LAZIM” Canan Karatay K-an-seri Ve A-lzheimer Önleyici Besin. alzheimeri, parkinsonu önler bu nedenle son derece önemlidir.

Özellikle organik olmasından dolayı alzheimer için çok önemli bir önleyicidir. Ayrıntılar haberin devamındadır.

Zeytinyağı alzheimeri, parkinsonu önler bu nedenle son derece önemlidir. Özellikle organik olmasından dolayı alzheimer için çok önemli bir önleyicidir. Yaşlılarımızın hatta yaşlanmadan şimdiden sabah akşam içmeniz lazım. Özellikle evde yaşlılarımız var ise, bakıma muhtaç olan büyüklerimiz var ise bunlara sabah akşam bir kahve fincanı soğuk sıkım, doğal ve organik zeytinyağı verebilirsiniz…

“YAŞLANMADAN ŞİMDİDEN SABAH AKŞAM İÇMENİZ LAZIM” Zeytinyağının en temel sütü gibi bütün hastalıkları önlediğini savunan Karatay, şu bilgileri verdi: “Zeytinyağı hakikaten en temel sütünün aynısıdır. Doğanın yetişkinlere bahşettiği en temel sütüdür. Ne demek en temel sütü. Bütün hastalıkları önler demek, bağışıklık sistemini güçlendirir.

Karaciğer yağlanması gidince beyin de toparlar. Zeytinyağı parkinsonu önler, bu nedenle son derece önemlidir.

Özellikle organik olmasından dolayı çok önemli bir önleyicidir. Yaşlılarımızın hatta yaşlanmadan şimdiden sabah akşam içmeniz lazım. Özellikle evde yaşlılarımız var ise, bakıma muhtaç olan büyüklerimiz var ise bunlara sabah akşam bir kahve fincanı soğuk sıkım, doğal ve organik Kilis zeytinyağı verebilirsiniz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.