paköz

Magazin

E-stetik op-er-asyon geçirmişti! İşte Serap Paköz’ün son hali
Sunucu İyileşme sürecini Instagram hesabından paylaşan ünlü sunucunun bandajlarını çıkardı. Kaşlarını kaldırtıp, yüzüne dolgu yaptıran Paköz’ün son hali, sosyal medyada gündem oldu.

Uzun yıllardır ekranlarda yer alan sunucu Serap Paköz, geçtiğimiz ay “Benim neyim eksik?” diyerek, soluğu Seda Sayan’ın doktorunda almıştı.

‘Fransız Askısı’ yöntemi ile yüzünü gerdirmişti. Ünlü sunucu, Instagram’dan yayınladığı kare ile son halini takipçilerinin beğenisine sundu.

Paköz, son paylaşımına; “Efendim evlerinize misafir olmaya adım adım yaklaşıyorum. Bütün bu hazırlıklar, makyajlar, fotoğraf çekimleri bunun için. Çok yakında buluşmak üzere. Sevgi ve özlemle” notunu düştü.

Ancak bir kızı olan ünlü sunucunun op-er-asyon sonrası görüntüsü, takipçileri tarafından pek beğenilmedi.
Birçok kullanıcı Serap Paköz’e; “Serap Hanım eski haliniz daha güzeldi”, “Kızmayın ama eski haliniz daha güzeldi”, “Eski haliniz doğaldı, siz zaten güzelsiniz”, “Sizi çok seviyoruz ama başkası olmuşsunuz” şeklinde yorumlar yaptı.

Öte yandan 55 yaşındaki sunucu, birkaç gün önce de pembe gömleğiyle verdiği pozu, “Photoshopsuz” notuyla paylaşmıştı.

Sosyal medya hesabından op-er-asyonun detaylarını anlatıp doktoruna teşekkür eden Serap Paköz’e, “Est-etiğin bile reklamını yapıyorsunuz. Hayatınız beleş” şeklindeki yapılan yorum üzerine çileden çıkmıştı.

Ünlü sunucu, “Beleşçilik kitabımda yazmadı, yazmaz da. Merak edenler için faturamı da koyabilirim ama o görgüsüzlük de bana göre değil! Sevgilerimle” sözleriyle is-yan etmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir