paylaştığı yazı

Gündem

Akrep Nalan’ın o-lmeden önceki son paylaşımı yürek burktu! Meğer hissetmiş… ‘Akrep Nalan’ lakabıyla tanınan 67 yaşındaki usta oyuncu ve şarkıcı Füsun Nalan Açın’ın o-lmeden önce yaptığı paylaşımı yürek burktu.

‘Akrep Nalan’ lakabıyla tanınan Füsun Nalan Açın’ın o-lüm haberi sevenlerini yasa b-oğdu. Akrep Nalan’ın o-lmeden önce yaptığı paylaşım ise dikkatlerden kaçmadı.

Usta oyuncu ve şarkıcı Akrep Nalan’ın o-lümü sanat camiasını ve sevenlerini yıktı. Bir süredir ciddi hastalıklarla ve s-ağlık sorunlarıyla mücadele eden Akrep Nalan, bir dönem hastaneye kaldırılmış ve te-davi altına alınmıştı.

V-efatının ardından Akrep Nalan’ın sosyal medyadaki son paylaşımı yeniden gündeme geldi. ‘Akrep Nalan’ lakabıyla ünlenen Füsun Nalan Açın’ın kişisel sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımda çektiği rahatsızlıklar ve acıları tek tek anlattığı, ‘Geliyor gelmekte olan’ diyerek o-lümünün yaklaştığını hissettiği ortaya çıktı.

Akrep Nalan’ın, Facebook hesabı üzerinden yaptığı paylaşımında “Yine delik deşik kollar. Yine bulunamayan damar yolları. Yine yarım yamalak alınan nefesler. Ciğerler su toplamış buzlanma da varmış. Gözlerde sarı nokta. Kulaklarda işitme kaybı. Bağırsaklar kilitlenmiş sıkıntı var. Dayanılmaz kas ağrıları. Ayak bileklerim ayak parmaklarıma k-an göndermiyor. Neticede sevgili dostlarım; geliyor gelmekte olan…”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.