reyting yetmedi

Magazin

Reyting kurbanı olan dizi için f-laş karar! İşte final tarihi.

Ekranda yaprak dökümü sürüyor. Elçin Sangu, Şafak Pekdemir. Burcu Gölgedar ve Ceren Moray’ın yer aldığı. FOX TV’nin sevilen dizisi Yalancılar ve Mumları 5. bölümde final yapıyor.

Koray Kerimoğlu’nun yönettiği Elçin Sangu, Şafak Pekdemir ayrıca Burcu Gölgedar ve Ceren Moray’ın 4 yakın arkadaşa hayat verdiği dizi beklenen reytinglere ulaşamamıştır.

Melike Güner, Feyyaz Duman, İsmail Demirci ve İlker Kızmaz gibi güçlü oyuncuların da rol aldığı dizi 5. bölümde ekrana veda ediyor.

Tv100’de yer alan habere göre: Dizinin başta perşembe günü yayınlanması planlanmıştır. Daha sonra Uzak Şehrin Masalı final yapınca pazara alınmıştır.

Geçtiğimiz günlerde İçimizden Biri dizisi de ekranlara veda etmişti.

YALANCILAR VE MUMLARI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?
Meliha, Elif, Şebnem ve Leyla adlı dört arkadaşın aşk hayatları, ilişkileri, s-ırları, yaanları ve hepsinden önemlisi arkadaşlık ilişkileri anlatılacaktır.

Elif’in (Ceren Moray) h-ayatının k-ırılma noktası. Eşi Engin’in (İsmail Demirci) kaybolmasıdır. K-ızı Sumru ile ayakta durma s-avaşı veren ve kafe işleten Elif’in yolu k-ızının okul arkadaşı Pelin’in babası Yakup (Feyyaz Duman) ve bakıcısı Şerife’yle (Melike Güner) kesişir ve her şey allak bullak olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.