rüzgar

Gündem

Ünlü Oyuncu Ve Model Rüzgar Erkoçlar’dan Magazin Dünyasını Sarsan Haber Geldi. Emret Komutanım dizisinde canlandırdığı Foto Fato karakteriyle tanınan Nil Erkoçlar, c*nsiyet değiştirip Rüzgar Erkoçlar adını almıştı.

Rüzgar Erkoçlar’ın kardeşi Gül Erkoçlar’ın da c*nsiyet değiştirmesi yeniden gündeme geldi. Emret Komutanım dizisiyle üne kavuşan Rüzgar Erkoçlar’ın cinsiyet değiştirme a-meliyatı olması magazin gündemini uzun süre meşgul etmişti. Erkoçlar, ci-n-siyet değiştirdiği için uzun bir süre iş bulamadığını söylemişti.

GERÇEK ORTAYA ÇIKTI Erkoçlar’ın Tuğba Beyazoğlu ile olan düğün fotoğraflarında ise herkes o ayrıntıya odaklandı. Fotoğrafta Gül Erkoçlar’ın olmadığı fark edildi. Gerçek ise sonradan ortaya çıktı.

ADI GÖRKEM BATU Nur, Nil ve Gül kardeşlerden Gül Erkoçlar’ın da c-nsiyet değiştirme a-meliyatı olduğu ortaya çıktı. Gül Erkoçlar ise a-meliyattan sonra Görkem Batu adını almış. Görkem Batu Erkoçlar’ın özel bir firmada grafik tasarımcı olarak çalıştığı ifade edildi. Eskiden iki kız kardeş olan Rüzgar ve Görkem Batu Erkoçlar şimdi hayatlarına iki erkek kardeş olarak devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.