sabah programında

Magazin

Son zamanların sık konuşulan ismi olan Seda Sayan yine büyük bir sk-andala imza attı. Canlı yayında karısını dö-v-en adama Sayan ne tepki verdi… Kendisinden küçük sevgilisi Çağlar Ökten’le evlenmesi Türkiye’de büyük gündem olan Seda Sayan’ın adı bir türlü magazin gündeminden düşmüyor.

Hatırlarsanız ünlü şarkıcı geçtiğimiz günlerde Melek Mosso’nun iptal edilen konserine yerine geçmişti. Birçok insanı kızdıran bu olayın hemen ardından bu sefer de sunduğu sabah programında re-zalet yaşandı. Canlı yayında gerçekleşen olay kısa sürede büyük te-pki aldı.

Türkiye böyle rezillik görmedi
Sabahın Sultanı Seda Sayan programında yaşanan kadına şiddet olayı kısa süre içinde Türkiye gündemine bomba gibi düştü. Ünlü sunucunun tepkisizliği ise herkesi kzıdırdı.

Murat ve Havvanur ikilisi arasında yaşanan tartışma kavgayla bitti. Murat, Havvanur’a tokat attıktan sonra yayına hız kesmeden devam edildi. Peki bu anlarda Seda Sayan ne yaptı? Türk televizyomlarına yansıyan kadına şi-ddet görüntüsü herkesi d-hş-ete düşürdü. Ekranların Seda bacısı, konukları arasında tartışma yaşanınca hiçbir şey olmamış gibi yayına devam etti.

Bu anlar kısa sürede sosyal medyaya yansıdı. Twitter kullanıcıları başta olmak üzere herkes Sayan’a a-teş püskürdü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.