saç yıkanırsa

İlginç & Yaşam

Saçınızı Kolayla Yıkarsanız O Sorun geçiyor Severek içilen Kolanın Șașırtan bir etkisi ortaya çıktı. Daha önce duymadığınız bu kullanım alanları sizi șașırtabilir. Bu bilgileri sizlerde arkadașlarınızla paylașabilirsiniz. Bazı İpuçları gerçekten insan öğrendiğinde yok artık dedirtebiliyor.

Șimdi sizlere vereceğimiz bilgilerde aynen öyle. Kolanın Zararlarını herkes biliyor. Uzmanlar içilmemesi konusunda herkesi uyarıyor. Ancak kolanın farklı kullanım alanları duyanları gerçekten șașırtıyor.
İște Sizinde daha önce duymadığınız șașırtıcı bilgilerden bazıları: Bakın Kolanın bașlıca marifletleri nelermiș: İçecek olarak bir çok zararı var olduğu söylenen kolanın, bașka alanlardaki kullanımı takdire șayan.. Ancak tüm bunları yapmadan önce uyaralım. Bu önerilerden hiç biri kanıtlanmıș deneyler değil. Çıkabilecek herhangi bir aksilikten mesul olmak istemeyiz…

Çimlerin büyüyüp yeșermesini sağlıyor, gübre gibi Yanan tencere/tavaların, yanık yerlerini kolada bekletin, bak görün sonra nasıl parlıyor Kumaș üzerindeki yağı, kanı, sos lekesini çıkartır.
İște Sizinde daha önce duymadığınız șașırtıcı bilgilerden bazıları: Bakın Kolanın bașlıca marifletleri nelermiș: İçecek olarak bir çok zararı var olduğu söylenen kolanın, bașka alanlardaki kullanımı takdire șayan.. Ancak tüm bunları yapmadan önce u-yaralım.

Bu önerilerden hiç biri kanıtlanmıș deneyler değil. Çıkabilecek herhangi bir a-k-silikten mesul olmak istemeyiz… Çimlerin büyüyüp yeșermesini sağlıyor, gübre gibi Yanan tencere/tavaların, yanık yerlerini kolada bekletin, bak görün sonra nasıl parlıyor Kumaș üzerindeki yağı, k-a-nı, sos lekesini çıkartır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.