saçma soru

Magazin

Nihat Hatipoğlu programında sorulan ilginç soruları sizler için derledik. Ülkemizde birçok alanla ilgili televizyon ve radyo programları yapılmaktadır.

Bu programlardan biri de Müslümanlara özgü yapılan ve yayın sırasında İslam di-nine ait bilinmeyen bilgiler veya yanlış bilinenlerin doğrusunun yer aldığı programlardır. Ayrıntılar haberin devamındadır. Nihat Hatipoğlu programında sorulan ilginç soruları sizler için derledik. Ülkemizde birçok alanla ilgili televizyon ve radyo programları yapılmaktadır. rof. Dr. Nihat Hatipoğlu, programında yayınlanan sorularla yine dikkat çekiyor.

Bu sezon online bağlantı ile sorular alan Hatipoğlu, aldığı çeşitli sorularla bu Ramazan’ın da en çok konuşulan isimlerinden biri olmaya devam ediyor. Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Sahur ve İftar programları bu sene de aldığı ilginç sorularla dikkatleri üzerine çekiyor.

İzmir Karşıyaka’dan Zoom ile online bağlantı kurarak Nihat Hatipoğlu’na, ‘Uzaylılar Müslüman mıdır?’ sorusunu soran genç kız Hatipoğlu’nu güldürdü. C-NL-ERDEN, R-HL-ARDAN BAŞKA…’
Soru karşısında kahkaha atan Hatipoğlu, ‘Uzayda kimse var mı bilmiyoruz ki. Ama uzaylı olsaydı, yer ve göktekiler kelimesi var.

Bizim dünyamız dışındaki her yer gökteki demektir. Yer dünya, göktekiler de gezegenler, yıldızlar… Eğer orada hayat varsa cinlerden, ruhlardan ve meleklerden başka mutlaka Allah onlara peygamber göndermiştir.’ şeklinde cevap verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.