sanatçı

Magazin

Ünlü tiyatro oyuncusu Levent Aykul, bayram nedeniyle gittiği Antalya Kemer’deki evinde j-andarma ekipleri tarafından o-lü bulundu. Aykul’un v-efatı, ş-üpheli o-lüm olarak kayıtlara geçti. Sanatçının kesim o-lüm nedeni, yapılacak o-topsinin ardından belli olacak. Sanat camiasını art arda y-asa b-oğan haberler gelmeye devam ediyor. Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş ve Turgay Yıldız’ın ardından ünlü bir isim daha h-ayatını k-aybetti.

TELEFONLARA CEVAP VERMEDİ
Oyuncu Levent Aykul Kemer’de aynı sokakta yaşayan ablasının telefonlarına cevap vermemesi üzerine çağrılan j-andarma ekibiyle girilen evinde, c-ansız bedeniyle karşılaşıldı.

Ş-ÜPHELİ O-LÜM OLARAK KAYITLARA GEÇTİ
Ş-üpheli o-lüm olarak kayıtlara geçen olay sonrası Aykul’un cenazesi otopsi yapılmak üzere a-dli tıp kurumuna götürüldü. Aykul’un 2 gün önce v-efat etmiş olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

ŞEKER HASTASIYDI
Diğer yandan Levent Aykul’un uzun bir süreden bu yana şeker hastalığıyla mücadele ettiği öğrenildi. Aykul, Kurban Bayramı’nı geçirmek için Antalya’nın Kemer ilçesinde bulunan yazlık evine gitmişti.

A-cı haberi gazeteci Burhan Akdağ sosyal medya hesabından paylaştı. “BİR KAÇ GÜNDÜR HABER ALINAMIYORDU…”

Akdağ paylaşımında; Duydum ş-ok oldum… İnanmak istemiyorum.. Ama yapacak bir şey yok… Türk sinema ve tiyatrosu önemli bir ismi daha k-aybetti. Değerli dostum Levent Aykul evinde o-lü bulunmuş. Komşuları bir kaç gündür kendisinden haber alamayınca ablasına haber vermişler. Antalya Kemer’deki evine j-andarma ile girilince Levent Aykul’un c-ansız bedeni ile karşılaşmışlar.. Arka arkaya aldığımız bu k-ötü haberler inanın h-ayatı ze-hir ediyor. Bir kaç gün önce Alişan’ın kardeşi Selçuk, bir gün önce Turgay Yıldız. Bugünde Levent Aykul… Levent ile bir hafta önce konuştuk, kemere gideceğini o tarafa gelirsem mutlaka uğramamı istemişti… Şeker hastasıydı, başkada rahatsızlığını bilmiyordum… Ah be Levent mekanın cennet olsun dostum….”

LEVENT AYKUL KİMDİR?
İstanbul’dan yıllar önce Beycik’e gelip burada bir sitede yaşamaya başlayan Levent Aykul’un aynı sitede ablasının da evi bulunuyor. Sanatçı, Koğuş Akademisi, Sabit Kanca, Rom An ve Chef, 18’ler filmlerinde rol almıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.