sanatçımız nükhet duru

Gündem

Usta şarkıcı Nükhet Duru, birkaç gündür üst solunum yolu enfeksiyonuyla mücadele ettiğini duyurdu. Duru’nun bu akşam gerçeklemesi beklenen konseri de sağlık sorunları nedeniyle iptal edildi. 67 yaşındaki şarkıcı Nükhet Duru, Instagram hesabının hikayeler bölümünden sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi.

Duru, bugün Ankara’da bir mekanda gerçekleşmesi planlanan konserini de ertelediğini duyurdu.

Nükhet Duru, “Bir olumsuz gelişme haberini gri zemin geleneğini bozmadan vermek bana da nasip oldu. Şaka bir yana birkaç gündür ağır seyreden üst solunum yolu enfeksiyonu nedeniyle bu akşamki konserimi üzülerek iptal etmek zorunda kaldım. Kavuşacağımız yeni tarihi en kısa zamanda paylaşacağım. Sağlıklı günlerde buluşmak dileğiyle” ifadelerini kullandı.

Bugün Ankara’da bir mekanda gerçekleşmesi planlanan Nükhet Duru konseri, şarkıcının sağlık sorunları nedeniyle başka bir tarihe ertelendi. Nükhet Duru Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Bir olumsuz gelişme haberini gri zemin geleneğini bozmadan vermek bana da nasip oldu. Şaka bir yana birkaç gündür ağır seyreden üst solunum yolu enfeksiyonu nedeniyle bu akşamki konserimi üzülerek iptal etmek zorunda kaldım. Kavuşacağımız yeni tarihi en kısa zamanda paylaşacağım. Sağlıklı günlerde buluşmak dileğiyle” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.