Şarkıcı Alişan

Magazin

Şarkıcı Alişan iki kadın arasında kaldı Ünlü sanatçı Alişan ile oyuncu eşi Buse Varol’un, geçen haftalarda evliliklerinde ciddi bir kriz yaşamıştı.  Eliz’in doğum gününe Alişan’ın annesi ve kardeşi Selçuk Tektaş’ın eşi Merve ile kı-zlarının katılmaması aile içinde k-riz olduğu id-diasını gündeme getirmişti.

Kr-izi aştıklarını yaptıkları paylaşımlarla gözler önüne seren Alişan ile Buse Varol, her ne kadar sorunları çözmüş gibi görünse de aile içerisinde buzlar tam da erimedi. Alişan, şimdi de iki ka-dın arasında kaldı! Alişan, kardeşi Selçuk Tektaş’ın Temmuz 2021’deki o-lümünden sonra toparlanmakta zorlandı.Bu durum eşi Buse Varol’u da etkilemeye başlayınca k-riz çıktı. Mutlu yuvalarının üzerinde kara bulutlar dolaşan çift, birkaç ay önce boşanmanın eşiğinden döndü.Ama Alişan’ın annesi Suzan Tektaş, gelini Buse Varol’a bu süreçteki tavırlarından dolayı hâlâ kızgın.

Affetmedi, araya mesafe koydu.Posta’nın haberine göre; Alişan şimdi annesi ile eşinin arasındaki buzları eritmeye çalışıyor…  NELER OLMUŞTU?  Ünlü şarkıcı Alişan ile 2 çocuğunun annesi Buse Varol’un boşanacakları i-ddia edilmişti.İkili her ne kadar önceki gün oğullarının doğum günü partisinde beraber poz verse de ikili arasındaki sorunların çözülmediği belirtilmişti.  Söylemezsem Olmaz programı sunucusu

Bircan Bali b-mba bir i-ddia ortaya ortaya attı.Bali’nin anlattığına göre Alişan, k-ızının doğum gününde ölen abisi Selçuk’un fotoğrafının olduğu bir pasta istedi. Buse Varol ise duruma karşı çıkarak “Kesinlikle olmaz, aile ile kutladığımız partide yapalım pastayı” dedi.Bu itirazın da evliliklerinde k-rize yol açtığı öne sürüldü.”Aynı evde yaşıyoruz. Alişan ile görüşüyoruz. Yüzük ya da başka bir şey onlar gösterge değil…”

“K-riz falan gerçekten yok. Bazı şeyleri hep göz önünde yaşadık ama bunlar çok özel konular olduğu için konuşmak istemiyorum.Bir gün bir şey söylemek istersek Alişan ile birlikte söyleriz.”Bakalım Alişan’ın annesi Buse’yi affedebilecek mi?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.