şarkıcı ve oyuncu

Magazin

Ka-n-serle mücadele eden Fulden Uras’tan kötü haber. Bir dönem bağırsak kanserine yakalanan ve uzun süre meme kanseriyle mücadele eden ünlü şarkıcı Fulden Uras, şimdi de

koronavirüse yakalandı. Bir süredir sağlık sorunlarıyla bo-ğuşan şarkıcı Fulden Uras, koronavirüse yakalandı.Kötü haberi Instagram’dan duyuran Uras, aile üyelerinin de koronavirüs testinin pozitif çıktığını belirterek kendileriyle yakın zamanda temasta bulunan kişileri uyardı.

“KA-ZASIZ B-ELASIZ ATLATIRIZ UMARIM”
Ünlü şarkıcı, “Evde 4 kişi pozitifiz. Bizle yakın zamanda temas kuran herkes lütfen en kısa zamanda test yaptırsın. Allah’tan oraya buraya çok gitmedik. Umarım bu süreci ka-zasız, b-elasız atlatırız.” ifadelerini kullandı.

KÖ-TÜ HABERİ BÖYLE DUYURMUŞTU

Öte yandan daha önce bağırsak ile meme k-a-nserine yakalanan ve birçok kez a-meliyat olan 53 yaşındaki Fulden Uras, geçtiğimiz ay hastalığının yeniden nüksettiğini açıklamıştı. Fulden Uras, “Bitmeyen çilem… 3 gündür beni yine perişan eden ağ-rılar ve sonuç yine ameliyat… Artık kaç a-m-eliyat oldu saymıyorum. Sayısını unuttum. Sağ m-eme; seninle başım dertte. Dualarınızı eksik etmeyin dostlar. ” ifadelerini kullanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.