şarkıcı

Gündem

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği MasterChef Türkiye’ye veda eden Pelin Zaman’ın sevgilisinin ünlü şarkıcı çıktı. Güzel yarışmacının adı Emre Büber ile anılmış olsa da Pelin Zaman’ın sevgilisi bir şarkıcıymış.

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği MasterChef Türkiye’ye veda eden Pelin Zaman’ın özel hayatı merak konusu oldu. MasterChef Pelin Zaman, “Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Ben buraya gelirken hayatımı durdurdum geldim. Benim için gerçekten burası zordu, her gün savaştım. Burada birçok arkadaşımdan daha da zorlandım. Buraya kadar gelmek benim için gurur. Buradan çıktıktan sonra bir kursa gidip eğitim alacağım Gideceğimi hissetmiştim” sözleriyle yarışmaya veda etmişti.

Pelin Zaman’ın özel hayatı da sosyal medyada merak konusu oldu. Güzel yarışmacının adı Emre Büber ile anılmış olsa da Pelin Zaman’ın sevgilisinin şarkıcı Gökhan Akar olduğu ortaya çıktı.

“Kalplerde birinci olmak önemli” Pelin Zaman’ın şarkıcı sevgilisi Gökhan Akar, “Yarışmada değil kalplerde birinci olmaktı asıl mesele” notuyla bir fotoğraflarını paylaştı.

33 yaşındaki güzel yarışmacı, hava limanında yolcu hizmetleri memurluğu yapıyor.İşletme mezunu olan Pelin Zaman, 2 yıl aşçılık eğitimi aldI.

33 yaşındaki güzel yarışmacı, hava limanında yolcu hizmetleri memurluğu yapıyor. Dünya mutfağına oldukça ilgili olan yarışmacı, ileride kendisine ait bir işletme açmak istiyor.
Sosyal medya platformu Instagram’da Zaman’ın, 80 bini aşkın takipçisi bulunuyor. Zaman’ın estetiksiz fotoğrafı ise hayranlarını şaşırttI.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.