seda

Gündem Magazin

Hafta içi her gün Star TV’de ekrana gelen Sabah’ın Sultanı Seda Sayan’ı bugün ekran başında bekleyenler hüsrana uğradı.

Ekranların sevilen programının yayınlanmadığını gören izleyiciler büyük bir şok yaşadı. Seda Sayan’ın koronavirüse yakalanması sonucu programa ara verildiği öğrenildi. Yeni yılın ilk programını izlemek için televizyon başında yerini alan izleyiciler, Sabahın Sultanı Seda Sayan’ın bugün yayınlanmadığını görünce büyük bir şaşkınlık yaşadı. Programın yerine ise Kaderimin Oyunu dizisinin tekrar bölümü ekrana geldi.

STAR TV’DEN KONU İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Star TV tarafından konu ile ilgili ”Değerli izleyicilerimiz, hafta içi her gün yayınlanan programımız Sabahın Sultanı Seda Sayan’a kısa bir sağlık arası veriyoruz! Canlı yayınımız çok kısa bir süre sonra kaldığı yerden devam edecek…” açıklaması yapıldı. 3 Ocak Pazartesi günü sağlık problemi dolayısıyla yayınlanmayan programın sunucusu Seda Sayan’ın koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı.

Yılbaşı akşamı Bakırköy’de bir mekanda sahne alan Sayan’ın koronavirüs testi pozitif çıktı. Ünlü şarkıcı yeni yıl dileklerini sıralarken önce sağlık dilemiş, koronavirüsün bir an önce hayatımızdan gitmesini dilemişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.