semiha

Magazin

İnşaat işçisinin sa/ldırısına uğrayan Semiha Yankı, o anları a/nlattı: Adam terasta üzerimi pa/rçaladı Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalında yayınlanan programına konuk olan Semiha Yankı, yıllar önce bir inşaat işçisi tarafından evinin terasında sa-ldırıya uğradığını anlattı.

Ko-rku dolu anları anlatan Yankı, “Adam üzerimi parçalarken feryadı komşular duydu. Ben çı-rılç-ıplak kaldım pa-ra-mparça terasta. İçeriye koştum ruhsatlı s-la-hım vardı onu aldım” dedi.

Armağan Çağlayan’ın sunumuyla YouTube’da yayınlanan Dur Bir Dinle’nin bu haftaki konuğu ünlü şarkıcı Semiha Yankı oldu. Yıllar önce abisini gözünün önünde kaybettiğini söyleyen Yankı, evinde uğradığı c-nsel sa-ldırıyı da tüm detaylarıyla anlattı.

“ABİMİN GÖZÜMÜN ÖNÜNDE BO-YNU KI-RILDI”
Yıllar önce sahnedeyken abisinin gözünde hayatını kaybettiğini söyleyen Semiha Yankı, “O gece bende sahnedeydim. Sahnede gözümün önünde oldu o o-lay. Abimin boynu kırıldı.

Omu-rilik küçük be-yi-nciğe sa-planmış, baştan aşağısı fe-lç oldu. Aynı zamanda ka-burga da kı-rılıp ak-ciğere sa-planınca hem beyin ka-na-ması hem de iç ka-na-masıyla kaybettik. Çok kötü bir süreçti. 49 sene oldu. Yapılacak bir şey yoktu. Babamın dengesini kaybetmesiyle alakalı, bir de çalıştığı mekanın tavanı alçak. Babam 1.90 boylarında, abim ise 1.70’lerde. tavan ise 2.50 filan. Yani ayakta dengede durmaya çalışırken abim ayağını tavana vurunca babamın başındaki Demir ile tavan arasına boynu kırılıyor” dedi.

“EVİMDE İNŞAAT İŞÇİSİNİN SA-LDIRISINA UĞ-RADIM”
Çengelköy’deki evinde bir inşaat işçisinin s-aldırısına uğradığını anlatan Yankı, şunları söyledi: “Çengelköy’deki evimde inşaat işçisinin sa-ldırısına uğ-radım 8 sene psikoloğa gittim. Bu terastaki olayda ben Çengelköy’deki evime taşındım zaman karşıda inşaat var. Oradaki bir amela takmış bana kafayı. Evdeki çalışan kadını markete yolladım, bir sevgili bulmuş kadın gidiyor gelmiyor marketten. Gitse ve gelse bir şey yok. Cenk Koray’ı toprağa verdiğimiz gün ben evde terasta oturdum.

“ADAM ÜZERİMİ PA-RÇA-LARKEN FERYADA GELDİLER”
Kadını beklerken biri geldi arkadan. Seninle konuşmak istiyorum dedi kafa bir dünya. Ne istiyorsun filan dedim. ‘Ben sana aşık oldum’ dedi. daha Sonra biz bo-ğu-şmaya başladık. Elimi balkonun ferfojesine taktım. Adam benim üzerimi pa-rça-larken sesimin feryadına evdeki çalışan kızın aşık olduğu adam koşmuş. Geliyor bana doğru. Adam kafasına tekme atıyorlar beni bırakmıyor. O kadar uy-uş-muş. Yapışmış bana benle beraber kalkıyor benle beraber iniyor. Sonra beni bir şekilde kurtardılar. Ben çı-rılç-ıplak kaldım pa-ram-parça terasta. İçeriye koştum ruhsatlı s-la-hım vardı onu aldım. Sonra bu adamı yakalayıp ha-pse attılar.”

“8 SENE PSİKOLOĞA GİTTİM”
“Nakıs teşebbüs olduğu için 3,5 sene yedi ve çıktı. Şimdi kim bilir hangi kadının başına bel-a olmuştur. Bu o-lay sebebiyle ben 8 sene psikoloğa gittim, tedavi gördüm. Bana t-ca-vüz edilmemesine rağmen uzun süre konuşamadım, çenem kitlendi. T-ca-v-üz edilseydi kendimi ö-l-d-ür-ürdüm herhalde.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.