seren

Gündem Magazin

Zayıflamak için geçirdiği ameliyat sonrası hızlı bir şekilde kilo kaybı yaşayan ve ardından Dumping Sendromu’na yakalanan Seren Serengil, siroz te-hl-ikesinden bahsetti ve “Geri dönüşüm a-m-eliyatını olsam risk var, olmasam kemiklerim kı-rılacak” dedi. İşte ünlü şarkıcının dağlık durumuyla ilgili son dakika gelişmesi..

Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programında yorumculuk yapan Seren Serengil, hızlı bir şekilde kilo kaybetmesine neden olan ameliyatı kabul etme nedenini açıklarken, canlı yayında sevenlerini üzen bir haber verdi.

ZAYIFLAMA HIRSIM BU NOKTAYA GETİRDİ”
Dumping Sendromu nedeniyle zor günler geçiren Serengil’in açıklamaları şöyle:

“Bazen çok önem verdiğimiz şeylerin gerçekten çok ciddi bir şey yaşadığımız zaman ne kadar önemsiz olduğunu anlıyorsunuz. Kilo takıntısı olan bir kızdım, çocukluğumdan beri kiloyu hiç sevmiyordum…”

“Çocuk sahibi olmak istedim, yıllar içerisinde hormon tedavilerimi oldum. Şiştim şiştim, her seferinde çocuk sahibi olamadım. Çok büyük bir tramvaydı bunlar. Sonrasında bu zayıflama ve bir daha kilo almama hırsım beni bu geldiğim noktaya getirdi…”

“A-M-ELİYATTAN İKİ AY SONRA F-E-NALAŞTIM”
“Mide a-m-eliyatı olmuştum, bunda bir problem yaşamadım. Ancak sonra yaptırdığım ameliyat çok agresif bir ameliyatmış. Meğer o ameliyatın en yapılmaması gerekeni yapılmış. Hani 250–300 kilolara çıkıyorsun da ölmek üzeresin, son çıkış olarak bu a-m-eliyatı yapıyorlar…”

“Ben bu ameliyata gittiğimde, doktor bana uygulanabileceğini söyledi ama ben 70 kiloydum. Yani 70 kilo bir hastaya bu a-m-eliyatın yapılmaması gerekiyormuş. Karaci-ğer yağlanmam vardı ama üst boyutta değildi. Bu ameliyatı olduktan iki ay sonra fenalaşmalarım başladı…”

“Çok yemek yiyorum ama neresi ke-sildiyse bağırsağımın, doktorumla asla konuşamadığım için ve videosunu bize vermediği için… Yemek yiyorum ama iyi enzimleri vücut almıyor. Yani ne yersem yiyeyim yaramıyor…”

“S-İROZ OLABİLİRİM”
“Son gittiğim doktor ‘Bu durumu geriye döndürmemiz gerekiyor’ dedi ama geriye döndürmekte çok zor şu anda, her şey çok zor. Bu ameliyatın hayati riski olduğunu söylediler…” “Bu a-m-eliyatı olmasam 4-5 ay sonra kemiklerim k-ır-ılmaya başlayacak ve zaten ka-raciğer yetmezliğinden sir-oz olacağım. Zaten ö-l-ü-p beni kaybedeceksiniz. Geri dönüşüm a-m-e-liyatını yapmak zorundayım. Hayat doluyum, iyileşmek istiyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.