serengil

Magazin

Ulusal bir kanalda magazin programı sunuculuğu yapan Seren Serengil, geçtiğimiz yıllarda zayıflamak uğruna b-çak altına yatmıştı. Seren Serengil, a-m-eliyat sonrası hızlıca bir şekilde kilo vermeye başlamış ve damping sendromuna yakalandığını duyurmuştu. Şimdi ise Seren Serengil, Instagram sayfasından yaptığı son paylaşımıyla sevenlerini üzdü.

Şarkıcı ve sunucu Seren Serengil, geçen yıl zayıflama uğruna geçirdiği a-m-eliyat sonrası sağlık sorunları yaşamaya başladı. 43,5 kiloya düşen boyu 4 santim kısalan, karaciğer, p-ankreas ve böbrek sorunları yaşayan Serengil, “Safra kesem gitti, karaciğer enzimlerim korkunç yüksek. Damardan besleniyorum. Doktor ‘geri dönüşüm a-m-eliyatı olmazsan siroza çevirecek’ diyor. A-me-liyatını yapan doktordan ve hastaneden şikayetçi olacağım” demişti.

Seren Serengil tüm gününü serum olarak geçiriyor. Beslenemediği için damardan takviye yapılan Serengil yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Evde Camdaki Kız’ın kaçırdığı bölümlerini izlediğini söyleyen Serengil kolunda serumla yatarken bir paylaşım yaptı. Seren Serengil paylaşımında “Uyku, sessizlik güzel de bu damardan beslenmeye nasıl alışacağım bilmiyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.