sergen

Magazin

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Masterchef Türkiye’nin bu sezon en dikkat çeken isimlerinden biri Sergen Özen.

Gerek renkli karakteri, gerek mutfaktaki başarısı ile yediden yetmişe herkesi kendine hayran bırakan Masterchef Sergen, bu sezonun en büyük şampiyonluk adaylarından biri olarak gösteriliyor. Eli oldukça lezzetli olan ve el attığı her yemekte mutlaka başarılı sonuçlar elde eden Sergen Özen, jüri üyeleri tarafından da fazlasıyla beğeniliyor.

Masterchef Türkiye 2021’de gösterdiği performans ile adından sıkça söz ettiren Sergen Özen, memleketi Tekirdağ’da bir lokanta işletiyor. Özellikle köfte konusunda çok iddialı olan Sergen’in, Tekirdağ’da bir köfteci dükkanı bulunuyor.

Yarışma için şu için işletmesinde bulunamıyor ancak Masterchef izleyicileri, Masterchef Sergen’in işletmesinin adını ve adresini merak ediyor. Yarışmada yer almaya başladığından beri işlerinde büyük artış olduğu öğrenilen bu işletmenin, yarışma sona erdikten sonra tam anlamıyla bir patlama yapması bekleniyor. Sergen’i görmek ve lezzetli yemeklerinden tatmak isteyen Masterchef izleyicilerinin, bu işletmeye akın etmesi bekleniyor. Peki Peki Masterchef Sergen’in Dükkanı Nerede? Masterchef Sergen’in İşletmesinin Adı Ne?

Masterchef 2021 yarışmacısı Sergen Özen’in işletmesinin adı Rumeli Köfte Çorba. Başta Tekirdağ köftesi olmak üzere bir çok köfte çeşidinin yer aldığı işletmede birbirinden lezzetli çorba çeşitleri de yer alıyor. Masterchef Türkiye yarışmacısı Sergen Özen’in, Rumeli Köfte Çorba isimli işletmesinin tam adresi ise 100. Yıl Mahallesi Testere Sokak 4/1 Yeni Sanayi Sitesi Aras Kargo karşısı Tekirdağ/Süleymanpaşa. İşletmenin iletişim numarası ise 0 282 260 19 07 Masterchef Sergen’in İşletmesinin İnstagram Hesabı İse ; rumelikoftetekirdag’dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.