sevilen dizi oyuncusuydu

Magazin

Ünlü dizi oyuncusu h-ayatını kaybetti.

Bones ve ER gibi dizileriyle tanınan ünlü oyuncu Heath Freeman 41 yaşında yaşamını yitirdi. Heath Freeman’ın genç yaşta O-lümü hayranlarını yıktı.

Bones, ER, NCIS gibi dizilerde oynayan başarılı oyuncu Heath Freeman, 41 yaşında hayatını k-aybetti. En çok Bones dizisinde iki sezon boyunca oynadığı seri k-til Howard Epps karakteriyle bilinen başarılı oyuncunun o-lüm haberini Miss America seçilen Shanna Moakler duyurdu.

A-cı haber oyuncunun menajeri Joe S. Montifiore tarafından doğrulandı. Freeman’ın genç yaşında ha-yatını k-aybetmesinin nedeni ise açıklanmadı.

Montifiore yaptığı paylaşımında “Son film çalışmasıyla gurur duyuyordu, kariyerinin bir sonraki bölümü için çok heyecanlıydı, İyi bir oğul, erkek kardeş, amca, arkadaş, olağanüstü yetenekli bir aktör, yapımcı, mükemmel bir aşçı ve gülmeyi seven olağanüstü bir adamdı. Mirası sonsuza kadar y-aşayacak. Huzur içinde uyu.” diye yazdı.

Haber Global’in derlediği bilgilere göre Bones’un yanı sıra ses getiren birçok dizide rol alan Heath Freaman 2001’de ER dizisiyle dikkatleri üzerine çekmişti. Daha sonra NCIS, The Closer ve Without a Trace’de rol aldı. Kaynak: Haberglobal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.