SEVİLEN DİZİDEN FİNAL KARARI

Magazin

Güzel bir çıkış yakalamasına rağmen özellikle son birkaç haftadır izlenmelerde düşüş yaşayan Üç Kuruş dizisinin takipçilerini hayal kırıklığına uğratacak haber geldi. Tıpkı Çukur gibi bir etki oluşturmayı hedefleyen, ancak umdukları gibi bir geri dönüş alamayan Üç Kuruş dizisinin sayılı günler sonra yayın hayatının sona ereceği öğrenildi.

Son bir kaç haftadır izlenmelerde düşüşler yaşayan Üç Kuruş Dizisi için radikal karar.. Show Tv de yayınlanan Üç Kuruş Dizisi Tıpkı Çukur Dizisi gibi bir çıkış bekliyordu ama istenilen izlenme oranlarını yakalayamadı..

Üç Kuruş’un sayılı günler sonra final yapacağının bilgisine ulaşıldı. Reyting yarışında ne yapılırsa yapılsın arzu edilen başarıyı gösteremeyen fakat ilk bölümle çok iyi bir çıkış yapmış olmasına rağmen ilerleyen dönemde aynı ilgiyi göremeyen dizinin 2. sezonu hayal olabilir.

Reytinglerde rakiplerinin gerisinde kaldığı görülen Üç Kuruş projesinin 23 Mayıs tarihinde 28. bölümüyle ekran macerasının sonlanacak olması sıkı takipçilerini üzüntüye soktu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.