sevilen dizinin yıldızı

Magazin

Nazlı karakterini canlandırsan Sinem Ünsal’dan maalesef kotu haber. Sevenleri olay yerine koştu. Ah be Sinem.. Mucize Doktor dizisi ile çok sevilen bir karakteri canlandırdı.

Dizideki ismi Nazlı olan Sinem Ünsal’da uzen haber geldi Sevenleri hemen olay yerine koştu.. Ayrıntılar diğer sayfada haberimiz detayındadır..

Mucize Doktor Nazlı Birsen Altuntaş’ın haberine göre; FOX’un yeni dizisi Gizli Saklı ile ekrana dönmeye hazırlanan, Demet Akbağ’ın Aydınlıkevler tiyatro oyununun İzmir turnesi dönüşü yaşanan tr-afik k-azası ekibi korkuttu.

Oyun sonrası Sinem Ünsal ve oyunun uygulayıcı yapımcısı Nisan Ceren işleri olduğu için gece İstanbul’a dönmek için yola çıktı. Gebze yolunda Ünsal ve Ceren’in seyahat ettiği aracın şoförü direksiyon hakimiyetini kaybetti, araç bariyerlere çarptı.

K-aza sonrası apar topar hastaneye kaldırılan Sinem Ünsal’ın sağlık durumunun iyi olduğu, vücudunda yara ve m-rluklar olan oyuncunun evine geçtiği öğrenildi. Nisan Ceren’in ise kontrol amaçlı olarak bu geceyi Liv Hospital’da geçireceği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.