sevilen oyuncumuz

Magazin

Çekimler sırasında f-enalaşan ünlü oyuncu Hülya Duyar’ın beyninde büyük bir t-ümör tespit edildi.

Komedyen Cem Yılmaz ile reklam çekimi yaptığı sırada fe-nalaşan, ardından bir kez daha tatilde baygınlık geçiren ünlü oyuncu Hülya Duymaz’dan ü-zücü haber geldi. Duymaz’a yapılan ilk kontrollerde beyninde t-ümör tespit edildi. Duymaz’ın h-astalığını haber alan dostlarının ise ünlü oyuncuyu telefon yağmuruna tuttuğu öğrenildi.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başarılı oyuncuları arasında yer alan Hülya Duymaz, geçtiğimiz günlerde Cem Yılmaz’la reklam filmi çektiği sırada bayılmış, arkadaşlarının yardımıyla h-astaneye kaldırılmıştı. Duymaz, f-enalaşmasının ardından bu kez de tatilde b-aygınlık geçirdi.

BÜYÜK T-ÜMÖR TESPİT EDİLDİ
Yapılan kontrollerde 51 yaşındaki Hülya Duyar’ın beyninde büyük bir t-ümör tespit edildi. Duyar’ın rahatsızlığını öğrenen sanatçı dostları hemen seferber oldu. Hülya Duyar’ın çarşamba günü a-meliyat olacağı öğrenildi.

HÜLYAR DUYAR KİMDİR?
Hülya Duyar, 26 Haziran 1970 tarihinde dünyaya geldi. Çocukluk ve gençlik günlerinin bir kısmını geçirdiği Almanya’ya 1978 yılında taşınmıştır. 1989 yılında eğitimini tamamlayarak kuaför ve makyaj sanatçısı olarak tiyatroya ilk adımını atmıştır. 2000 yılında sinema ve televizyon çalışmalarına başladı. Ayrıca alanıyla ilgili sahne makyajı ve casting işleri de yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.