sevilen şarkı ustası

Gündem

Geçtiğimiz günlerde Kıbrıs’ta sahne alan Serdar Ortaç konserden önce gazetecilerle bir araya gelip çok ilginç açıklamalarda bulunmuştu.

Vasiyetini açıklayan Ortaç hakkında Söylemezsem Olmaz programının canlı yayınında açıklamalar yapan Seren Serengil, ünlü şarkıcı hakkında kötü haberi verdi. Serengil aynı gece Kıbrıs’ta sahne aldığı Serdar Ortaç’ın yaşadıklarını açıkladı…

yaptığı açıklamalarla gündeme b*mba gibi düşmüştü. Kıbrıs’ta sahne alan ünlü isim konser öncesi muhabirlerin sorularını yanıtlamıştı. Çok ilginç bir şekilde vasiyetini açıklayan ünlü şarkıcı herkesi şaşkına uğratmıştı.

Aynı gece 17 yıl sonra yeniden sahne alan Seren Serengil ise Serdar Ortaç’ın konserden sonra yaşadığı kötü olayı Söylemezsem Olmaz programının canlı yayınında açıkladı. Serengil Ortaç hakkında şok edici açıklamalarda bulundu. İşte Serdar Ortaç’ın yaşadığı üzücü olay…Cennet Mahallesi’nden sonra hiç bir dizide yer almadı! Yıllar sonraki hali şok etti…”

Geçtiğimiz gece Kıbrıs’ta konser veren Serdar Ortaç, sahneye çıkmadan önce muhabirlere açıklamalarda bulunmuştu. Vasiyetini açıklayan ve 40 milyon TL değerinde bir evinin olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı herkesi şaşkına çevirmişti. Aynı gece Kıbrıs’ta sahne alan Seren Serengil, Ortaç hakkındaki kötü haberi canlı yayında verdi. Seren Serengil o gece Serdar Ortaç’ın zehirlendiğini ve çok kötü olduğunu açıkladı.

Serdar Ortaç’ın z-eh-irlendiğini duyan Arto, “Ben bir tavsiyede bulunacağım, ilaçla birlikte a-l-k-ol kullanmazsa iyi olur ” dedi. Ayrıca Arto konuşmasının devamında, “Zaten ileri derecede bir hastalığı var. Bu kadar değerli bir insanın kendine bakmayışı üzüntü verici. Freni bo-şalmış kamyon gibisin, çok değerli bir adamsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.