sevilen sunucu

Gündem Magazin

Sunucu Esra Erol’ün ‘Çemberimde Gül Oya ‘dizisinde figüranlık yaptığını biliyor muydunuz? İlk bölümü 2004 yılında yayınlanan dizi bir zamanlar döneme damgasını vu-rmuş ve küçükten büyüğe herkes tarafından sevilerek izlenmişti. Oyuncu kadrosunun güçlü olmasının yanında Mehmet ve Yurdanur’un birbirlerine karşı sevgisi izleyici üzerinde etki bırakmıştı.

Esra Erol Çemberimde Gül Oya isimli dizide figüranlık yapmış dizideki tek repliği ise “Tutuklanmak için buraya getirildiğiniz fakat kefaletle serbest bırakıldığınız söyleniyor” olmuştu. Burada da ağır makyaj ve sarı saçları ile görmeye alışkın olduğumuz Esra Erol kahverengi saçları ve sadeliği ile muhabir ordusunun arasında dikkat çekiyor.

Esra Erol, 12 mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu. 5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık’lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı. Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı. Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.