sevilen sunucunun babası

Magazin

Herkese Ahlak Dersi Veren Esra Erol’un Babası B’akın Ne Yapmış.. Ekranların en sevilen sunucuları arasında yer alan ve uzun yıllar boyunca birçok programı başarıyla yürüten güzel sunucu Esra Erol’un anne ve babası hakkındaki gerçek, ilk duyan herkesi şaşırtmaya devam ediyor.

Ekranların en sevilen sunucuları arasında yer alan ve uzun yıllar boyunca birçok programı başarıyla yürüten güzel sunucu Esra Erol’un hayatı en çok merak edilen isimler arasında yer alıyor. Yıllardır ekranlarda olan ve başarıyla sürdürdüğü kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da oldukça merak edilen ünlü sunucunun hayatına dair bilinmeyenler de ortaya çıktı. 1982 yılında İstanbul Eyüp’te dünyaya gelen ünlü sunucunun anne ve babası hakkındaki gerçek, ilk duyan herkesi şaşırtmaya devam ediyor. BABASI BAŞKASI İLE EVLİYKEN EROL’UN ANNESİNE AŞIK OLUYOR

Evli ve iki çocuk babası olan Seyfi bey, Erol’un annesini görür görmez aşık oluyor. Güzel sunucunun anneannesi bu ilişkiye her ne kadar izin vermek istemese de, Seyfi Erol ve Necla Erol evleniyor. Bu evliliğin beraberinde ise Esra Erol, Bihter ve Eda Erol dünyaya geliyor.

Erol spikerlik eğitimi alıyor Eğitim-öğretim hayatını üniversiteye kadar Kütahya’da geçiren Esra Erol, daha sonrasında çini ve seramik bölümünü açık öğretimden okuyarak mezun oluyor.

Spiker ve sunucu olmak gibi büyük bir hayali içinde barındıran Esra Erol, daha sonrasında Maltepe Üniversitesi’nde spikerlik kursuna gidere hayali içinde ilk adımı atmış oluyor. Kardeşi Eda Erol’la birlikte yaşayan ve o dönemde çok fazla maddi sıkıntı yaşadığı bilinen Erol, ilk iiş tecrübesi olarak da Flash TV’de Kalp Gözü’nde oynarken aynı zamanda da Marmara televizyonunda eğlence programı düzenliyor. Tüm bu uğraşları ardından güzel sunucu Esra Erol’un programları ise tutmuyor.

Esra Erol’un keşfedilme hikayesi ortaya çıktı Ünlü sunucuyu ilk Nazlı Çelik keşfediyor Şimdilerde ekranlarda sunuculuk yapan ve her zaman isminden başarıyla söz ettiren Esra Erol, uzun ve çetrefilli yollardan geçerek Star TV’de spikerlik yapan Nazlı Çelik’in dikkatini o dönemde çekmeyi başarıyor. Çelik’in yönlendirmeleri sonrasında başvurular yapan fakat yine başarısız olan Erol’a son kapı ise Flash Tv’den açılıyor. Bir izdivaç programında sunuculuk teklifinin gelmesinin ardından, Esra Erol’un yıldızı da bir anda parlamaya başlıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.