sevilen türkücümüz

Gündem

İkinci kez k-nsere y-akalandı. Ünlü türkücü Güler Işık’tan k-ötü haber! Sevenlerinden dua istedi.
Ünlü türkücü Güler Işık, ikinci kez k-nsere yakalandı.

Daha önce m-eme knserini atlatan Işık, k-nserin tekrar nüksettiğini belirterek sevenlerinden dua istedi.

Bir dönem söylediği türkülerle adından söz ettiren ‘Türkülerin kraliçesi’ lakaplı Güler Işık, ikinci kez k-nsere yakalandı. Bundan birkaç sene önce Güler Işık’a m-eme k-nseri teşhisi konmuştu. Kö-tü haberi alan Işık, hastanede yıkılmış ve kendini yerden yere attığını söylemişti.

K-nser teşhisi koyulan ünlü türkücü Güler Işık, Umre ziyaretinde iyileşeceğini işaret eden bir rüya gördü. Rüyası doğru çıkıp şifa bulan Işık, tesettüre girmişti.

“ÇOK ŞÜKÜR ATLATMIŞTIM”
Uğur Arslan’ın Haber Arası programına katılan Güler Işık, hastalığa y-akalanma sürecini, “İlk kez 2015 yılında bu illet hastalığa yakalandım ama çok şükür atlatmıştım. Bir şey yoktu, kontrollerimi yaptırıyordum. Son 1,5 yıldır p-andemiden dolayı doğru dürüst kontrollerimi yaptıramadım. Gecikmeli şekilde gittim doktara, biyopsi istediler. O sıralarda zaten g-öğüs kısmımda bir ağrı sızı hissediyordum.” dedi.

SEVENLERİNDEN DUA İSTEDİ
Atlattığı hastalığa yeniden y-akalandığını ifade eden Güler Işık, kontrol öncesi kendisinde oluşan farklılıkları ve ağrıları hissettiğini i-fade ederek şunları söyledi:

“Tekrar kontrole gittim ve sonuç k-ötü geldi. Aynı hastalık değil, fakat bu sefer de süt kanallarında olan bir rahatsızlık ortaya çıktı. Hem akciğerime hem karaciğerime sıçramış. Acilen tetkikler yapıldı, kontroller yapıldı. Nereye gittiysem “Te-davi olmalısın” dediler. Hemen ke-moterapiye başlamam gerekti. Allah’a şükür iyi sonuç veriyor. Yüce Rabbim bunu yeniden atlatmama müsaade edecektir diye düşünüyorum. Beni sevenlerden dua istiyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.