sibel

Gündem Magazin

Bir dönem aşk yaşadıkları haberleriyle gündeme gelen Sibel Can ve Emir Sarıgül’ün adı yeniden birlikte anılmaya başlamıştı.

Sarıgül’ün Buket Aydın ile i-işkisini sonlandırmasının ardından Sibel Can ile aşk yaşadığı iddiasıyla gündeme b-mba düşmüştü. Geçtiğimiz günlerde çıkan haberleri yalanlamasının ardından ikilinin tekne görüntüleri ortaya çıkmıştı..

Geçtiğimiz haftalarda Sibel Can’la yatta yakalanan Emir Sarıgül’le ilgili b-mba bir haber gündeme geldi. İkilinin görüntülerinin çıkmasının ardından basına konuşan Buket Aydın, kariyerine zarar verdiği gerekçesiyle Emir Sarıgül ile olan bir yıllık ilişkisini noktaladığını ve kendisiyle evlenmek istemediğini açıklamıştı. Sarıgül’ün bugün eski sevgilisi Buket Aydın ile nikah masasına oturacağı id-dia edildi. Magazin gündemine b-mba gibi düşen haberi Sabah yazarı Bülent Cankurt köşesinden duyurdu. Buket Aydın, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla iddialara cevap verdi..

Yılın aşk b-mbasında son dakika gelişmesi yaşandı. Spiker Buket Aydın ile Emir Sarıgül bugün evleneceği ortaya çıktı. İşte Sabah yazarı Bülent Cankurt’un o yazısı….
“Büyük lokma ye, büyük konuşma” diye boşuna söylememiş atalarımız! İşte size çok güzel bir örnek….
Spiker Buket Aydın, mart ortasında kariyerine zarar verdiği gerekçesiyle Emir Sarıgül ile olan bir yıllık ilişkisini noktalamış, sonra da kameraların karşısına geçip, kesin bir dille asla ve kata tekrar bir araya gelmeyeceklerini söylemişti.. İşte o büyük lafları eden Buket Aydın, Emir Sarıgül ile nikah masasına oturuyor!.

Evet, yanlış okumadınız… Hatta geçen ay ünlü şarkıcı Sibel Can ile yatta görüntülenen Emir Sarıgül, Buket Aydın ile pazartesi akşam Beykoz Konakları’ndaki evinde minik bir törenle vuslata erecekti..
Ancak müstakbel kayınpeder Mustafa Sarıgül, bu evliliğe onay vermeyince nikah iptal oldu!. “Bu sefer dönüş yok, kesin olarak ayrıldık” diyen Buket Aydın’ı evlenmeye ikna eden Emir Sarıgül, artık nasıl yaptı bilmiyorum ama babasının da onayını almaya başarmış.. Pazartesi yapılamayan sürpriz nikah bugün gerçekleşecek. Ne diyelim; umarım çok mutlu olurlar….

BUKET AYDIN’DAN İDDİALARINA YANIT GELDİ

Sosyal medya hesabı Instagram’dan açıklama yapan Buket Aydın, evlilik iddiasını kesin bir dille yalanladı.
Aydın yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bence yılın b-m-bası ne biliyor musunuz? Bu yaptığınız yalan haber. Nasıl beni aramadan bu kadar emin bir ifade ile ‘Bu akşam düğün var’ dersiniz. Konu başkaları olunca teyit etmeden hiçbir şey yazamayan siz, ben olunca bir telefon açamıyor musunuz? Ayıp bu” dedi..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.