şimdilerde

Magazin

Bir zamanların popüler dizisi “Ayrılsak da Beraberiz”in oyuncu kadrosunun şimdiki halleri oldukça merak ediliyor. İşte “Ayrılsak da Beraberiz” dizisi oyuncularının şimdiki halleri; Ayrılsak da Beraberiz dizisi 22 Eylül 1999 – 20 Ocak 2004 tarihleri arasında yayınlanmıştır. Dizinin türü ise aile ve durum komedisidir.

Ayrılsak da Beraberiz dizisi, 490 bölümle en uzun süren Türk dizileri arasındadır. 22 Eylül 1999’da TRT 1 televizyonlarında yayınlanmaya başlayan dizi 11 bölüm boyunca haftalık dizi olarak yayın hayatına devam etmiştir.

Sevilen dizi 12. bölümden itibaren 1 ay boyunca hafta içi her gün yayınlanmıştır. Daha sonrasında ise haftalık olarak ekranlara gelmiştir. 6 Haziran 2000’de 52. bölüme ulaşarak ilk sezonunu bitirmiştir.

AYRILSAK DA BERABERİZ DİZİ KONUSU Boşandıktan sonra aynı evi paravanla ikiye bölerek yaşayan erkek ve kadının hayatını anlatan bir Türk dizisi. Eski çift birbirlerini evden göndermek için ellerinden geleni yaparlar.


Kaynanalar Mehveş ve Hurinur’un kültür çatışmaları, Mehveş Hanım’ın dillere pelesenk olan “Oh mon dieu, jöne pasi puble.” replikleri, Mucittin’in icatları, Selim Bey’in av sevdası, Feridun Bitir’in “Yırttık abicim yırttık.” demesi,

Dijital Binali’nin hafızlardan silinmeyen “Keeeeeesss yer elması! Bana stand up yapma Laptop Recai” replikleri, Serpil’in zengin koca bulma sevdası ve Gündüz’ün samimiyet kokan soğuk esprileri…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.