Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu

Magazin

Sinem Kobal-Kenan İmirzalıoğlu ikinci bebeklerine kavuştu Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’ın Yeni Doğan Kızlarına Verdikleri İsim Gündeme Oturdu

2016 senesinde Cunda Adası’nda nikah masasına oturan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz yıl kı-zları Lalin’i kucaklarına almıştı. Kısa bir süre sonra ikinci kez anne-baba olacaklarını duyuran ünlü çiftten müjdeli haber geldi. Kobal ile İmirzalıoğlu k-ızlarına kavuştu. Ünlü çiftin bebeklerine verdiği isim de belli oldu.

Ünlüler dünyasının gözde çiftlerinden olan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, altı yıl önce Cunda Adası’nda dünyaevine girmişti. Geçtiğimiz yıl ilk kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşayan ünlü çift, kı-zlarına  ‘Lalin’ adını vermişti.

Bebeklerinin doğumunun ardından yaşamlarının büyük kısmını Marmaris’te geçirmeye başlayan ve geçtiğimiz gün “Lalin iyi ki var, o bizim en güzel parçamız” diyen oyuncu çiftin kısa süre sonra  bir kı-zları daha olacağı ortaya çıkmıştı.

BEBEĞİN İSMİNİ KİM KOYACAK?

Kobal, geçtiğimiz aylarda “İkinci defa anne olmaya hazır mısınız?” sorusuna, “Sabırsızlıkla bekliyorum, mutluyum” cevabını vermişti. Bebeğin ismini kimin koyacağı konusunu yanıtlamaktan kaçınan ve gülümseyen oyuncu, “Daha hiç düşünmedik, teşekkür ederim” demişti.

AİLECE YÜRÜYÜŞ

Bebeklerinin adını henüz açıklamayan ve doğum için gün sayan ünlü çiftten Kobal, geçtiğimiz hafta eşi ve k-ızıyla yürüyüş yaparken çekilen fotoğrafı, Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.

Sinem Kobal Anneler Günü’nde bu fotoğrafı paylaşıp takipçilerine sürpriz yapmıştı.

Oyuncu, karnı burnunda pozunu ilk kez sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Kobal, yeşil elbisesiyle objektif karşısına geçmişti.

Kobal ve İmirzalıoğlu, ikinci bebeklerini bu sabah kucaklarına aldı. Ünlü oyuncu ve kızının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.  İkinci kez anne ve baba olan ünlü çift kı-zlarına Leyla adını verdi.

“ALLAH HERKESE NASİP ETSİN”

Daha önce anne ve baba olmanın güzelliklerinden bahseden ikili, “Bu dünyadaki en güzel şeylerden birisi… Allah herkese nasip etsin inşallah.” ifadelerini kullanmıştı.

HAYALİNDEKİ EVİ BULDU

Öte yandan evlendikleri günden itibaren Emirgan’da yaşayan çift, ikinci bebek haberinin ardından evlerini değiştirme kararı almıştı. Bahçesinin küçük olması sebebiyle daha büyük bir arayışa giren Kenan İmirzalıoğlu, aradığı evi Zekeriyaköy’de bulmuştu.

Eşi ve çocuklarının rahat etmesi için masraftan kaçınmayan ünlü oyuncunun, o bölgede oturan oyuncu arkadaşı Aras Bulut İynemli’den de yardım aldığı öğrenilmişti. Ünlü çiftin eşyaları Emirgan’daki evlerinden nakliye araçlarıyla taşınırken objektiflere yansımıştı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.