sinemanın efsanesi

Magazin

Ünlü sinema yıldızı Kadir İnanır’da Acı haber az önce geldi Sanat camiası haber karşısında Büyük üzüntü yaşadı. Detaylar açıklandı.

Geçtiğimiz aylarda b-eyin k-a-n-aması nedeniyle tedavi gördükten sonra sağlığına kavuşan ünlü sinema oyuncusu Kadir İnanır’ın ablası Zinnet İsmailoğlu dün hayata gözlerini yumdu. Oyuncu Levent İnanır ile şarkıcı Soner Arıca’nın da teyzesi olan İsmailoğlu’nun c-nazesi bugün toprağa verilecek.

Türk sinemasında birçok yapımda rol almış olan Kadir İnanır geçtiğimiz aylarda geçirdiği be-yin ka-na-ması nedeniyle uzun süredir tedavi altındaydı. Sağlığına kavuşan ünlü oyuncu şimdilerde aldığı acı haberle objektiflere yansıdı. Oyuncu Levent İnanır ile şarkıcı Soner Arıca’nın da teyzesi olan ablası Zinnet İsmailoğlu dün hayata gözlerini yumdu. ZİNNET İSMAİLOĞLU’NUN C-NAZESİ NE ZAMAN?

Oyuncu İnanır’ın ablası İsmailoğlu’nun c-nazesi, bugün İstanbul Eyüp Sultan Camii’nde öğle namazına müteakip kılınacak olup ardından toprağa verilecek. geçtiğimiz kasım ayında be-yin k-ana-ması geçiren ve gördüğü uzun tedavinin ardından sağlığına kavuşan Türk sinemasının usta ismi Kadir İnanır önceki gün Arnavutköy’de görüntülendi.

Bir mekanda arkadaşlarıyla buluşup çay içen oyuncu, sağlığıyla ilgili sorulara “Gayet iyiyim, hiçbir problem yok” yanıtını verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.