sinemanın gamzeli güzeliydi

Magazin

Yeşilçam’ın unutulmaz yapımlarında rol alan Bahar Öztan’dan üzücü bir haber geldi. ‘Şaşkın Milyoner’ ve ‘Ortadirek Şaban’ gibi filmlerin gamzeli güzeli Bahar Öztan 4. kez k-nsere yakalandı.

‘Şaşkın Milyoner’ ve ‘Ortadirek Şaban’ gibi önemli yapımlarda rol alan Yeşilçam’ın gamzeli güzeli olarak bilinen oyuncu Bahar Öztan’ın rahatsızlığı nüksetti. Hayatını Bodrum’da sürdüren oyuncu daha önce 3 kez k-nseri yendi.

GÜÇLÜ BİR KADINIM
Bodrum’da ailesiyle vakit geçiren Öztan’ın, k-nserle mücadelesine yeniden başladığı öğrenildi. Kolon k-nserine yakalanan Öztan’ın tedavi sürecinin iyi gittiği ifade edildi.

Öztan daha önce yaptığı açıklamada, “Birçok insanın kaldıramayacağı kadar büyük rahatsızlıklar geçirdim. Güçlü bir kadınım ve çok da güçlü durdum. Bunun yanı sıra sevenlerim ve sevdiklerim çok sağ olsunlar.

Hayranlarım, dostlarım, arkadaşlarım hepsi bana dualarını eksik etmeyip çok güzel enerjiler gönderdiler. Onların sayesinde ben bugünlere geldim. Tabii ki hekimlerimizin büyük gayret ve çabalarıyla oldu, onları da unutmamak lazım” demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.