sonradan farketti

İlginç & Yaşam

Eşini Kaybeden Kadın Bir fotoğrafın binlerce kelimeyi ifade ettiği söylenir. Gerçekten de bazen bu doğrudur. Emma Cotillard, evlilik fotoğraflarına baktığında daha önce farkedemediği bir şeyi farkedecekti. 33 yaşındaki Emma, hayatının aşkı olan Justin Cotillard ile evlendiğinde güzel bir balayının hayalini kuruyordu. Ancak bilmediği şey ise balayının k-abusa dönüşeceğiydi.

Bir sabah Justin birden bağırmaya başladı ve Emma’nın odayı terketmesini söyledi. 7 aylık hamile olan Emma h-ormonların etkisiyle çok duygusaldı ve eşinin sürpriz davranışına sert tepki verdi. Her şey daha da kötüye gitti. Emma, Daily Mail’e “Benim yedi aylık hamile olduğumu hatırlamadı. Beni yabancı sandı” dedi.

29 yaşındaki Justin’de oluşan belirtiler korkutucuydu. Çift balayını iptal edip İngiltere’deki evlerine geri döndü. Justin’de a-gresif seyirci beyin tümörü vardı ve doktorlar en fazla iki yılının olduğunu söylediler. Aynı gün Emma, Mia isimli kızlarını dünyaya getirdi. Yine o gün Justin’in ka-nser tedavisine başlandı. Bebeğini o gün göremedi.

Tedaviye rağmen Justin’in kanseri hızla yayıldı. Emma, “Eşimin iki haftalık ömrü kaldığını ve onu eve götürebileceğimi söylediler” dedi. Geçen sene mayıs ayında Justin vefat etti. Mia, babasız büyüyecekti. Her şey öyle hızla gelişmişti ki kimse beyin tümöründen şüphelenmemişti. Emma, “Düğün fotoğraflarına baktığımda suratının sağ kısmının daha çökük olduğunu farkettim” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.