sonrasında olanlar

Magazin

Bir dönemin sevilen şarkıcısı İntizar uzun zamandır görülmüyordu. Gözlerden uzak bir hayat sürdüren İ-ntizar değişimiyle görenleri oldukça şaşırttı.

Sinem G-edik İntizar olayı nedir? İ-ntizar Sinem G-edik’in videolarını çeken kişiye ne oldu?
Sinem Gedik İntizar olayı nedir? sorusu yaşanan son dakika gelişmelerinin ardından merak edildi.
Ünlü şarkıcı İntizar ve Sinem Gedik, avukatları Emek Emre aracılığıyla Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurarak u-y-gunsuz ve m-ahrem görüntülerinin i-f-şa edildiğini iddia etmiş, Mustafa Ceceli ile teknik servis müdürü Alper Güzel’den şi-kayetçi olmuştu. Sa-vcılık, yaptığı inceleme sonrası Mustafa Ceceli’ye delil yetersizliğinden takipsizlik kararı verdi.

Magazin gündemine b-m-ba gibi düşen olaylardan biri olan konuya dair su-çluların alacağı c-za belli oldu. Bu kapsamda vatandaşlar Sinem Gedik İntizar olayı nedir? sorusunun yanıtını araştırdı.

Sİ-NEM GEDİK İ-NTİZAR O-LAYI NEDİR?
Hürriyet’ten Özge Eğrikar’ın haberine göre, Evin güvenlik kamera sistemleriyle ilgilenen teknik servis müdürü Alper Güzel’in ise belirlenmeyen zamanlarda k-amera ve internet dolaşımındaki aksaklık nedeniyle Sinem Ge-dik’in daveti üzerine eve geldiği, medyaya servis edilen İ-ntizar ile Si-nem Gedik’e ait görüntülerin, söz konusu evin misafir odasında kayda alındığı te-spit edildi.

GÖRÜNTÜLERİ CE-CELİ’YE GÖNDERMİŞ S-avcılık, yapılan inceleme sonucu Alper Güzel’in Sinem Gedik ve İntizar’ın m–ste-hcen görüntülerini Rus tabanlı bir internet sitesine ait e-posta adresi aracılığıyla görüntüleri Mustafa C-eceli’ye gönderildiğini tespit etti.

BERAATİNİ İSTEDİ
İki yıldır devam eden davanın karar duruşmasına müşteki İ-ntizar Aslan ile Sinem Gedik’in avukatı Emek Emre ve ş-üpheli Alper Güzel ile avukatı Bilal Dağtekin katıldı. Duruşmada söz alan avukat Emek Emre, uğradıkları zararın dikkate alınarak sanık Alper Güzel’in en üst cez-adan cez-alandırılmasını talep ederken Güzel de beraatini istedi.

İ-NTİZAR Sİ-NEM GEDİK’İN VİDEOLARINI ÇEKEN KİŞİYE NE OLDU?
Kararını açıklayan mahkeme, sanık Alper Güzel’in İ-ntizar Aslan ve Sinem Ge-dik’e yönelik olarak ‘özel hayatın gizliliğini i-hlal’ ve ‘kişilerin özel hayatına ilişkin görüntüleri ve sesleri hu-kuka aykırı olarak i-f-şa etmek’ suç-larından 7 yıl 3 ay 15 gün ha-pisle ce-za-landırılmasına karar verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.