şuan neyapıyorlar

İlginç & Yaşam

13 yaşındaki İngiliz Alfie Patten, kendisinden büyük kız arkadaşı Chantelle Steadman’ı ha-mile bırakmıştı. K-rt-aj yapmayı kabul etmeyen sevgililerin çocukları olmuştu.

Baba olan Patten’in oğlu şuan da 4 yaşında. Bebeklerini kucaklarına almaya karar veren sevgililer anne ve baba olduklarında Dünya basını tarafından çok konuşuldu. Daha kendileri çocukken bebeklerini kucaklarına aldırlar.
13 yaşında baba olan ve şu anda 17 yaşında olan İngiliz Alfie Patten, şunları söylemişti: ‘Bir bebeğe sahip olmanın iyi olacağını düşündüm.

Bunu nasıl karşılayacağımız üzerinde ise hiç düşünmedim. Alfie’nin babası 45 yaşındaki Dennis Patten ise oğlunun durumun anormalliğini henüz idrak edemediğini. Bir bebek sahibi olmakla ilgili olarak tek bildiği şeyin anne ve babasının kendisine yardım edeceği olduğunu söylemişti.

Küçük anne ise gazeteye yaptığı açıklamada, erkek arkadaşıyla doktora gidip hamile olduğunu öğrendiğinde ağlamaya başladığını ve ne yapacağını bilmediğini ifade ederek, Hamile olduğunuzu öğrendiğinizde, tek düşündüğünüz şey ailenizin sizi öldü-receği oluyor‘ demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.