tahsin hatice çifti

Gündem

Olay, 22 Mayıs’ta gece yarısı Karatay ilçesi Hasan Dede Mescit Mahallesi Sedirler Caddesi’nde meydana geldi. Bu sırada eşi Hatice Eser’i de bir arkadaşı motosikletiyle kaldığı eve bıraktı. Ne olduysa işte bu anda oldu Olay, 22 Mayıs’ta gece yarısı Karatay ilçesi Hasan Dede Mescit Mahallesi Sedirler Caddesi’nde meydana geldi. Hakkındaki 2 aylık uzaklaştırma kararı 5 gün önce biten Tahsin Eser, bir kafede garsonluk yapan 3 aydır ayrı yaşadığı 2 yıllık e-şi Hatice Eser’in kaldığı arkadaşının evinin önüne gitti.

Bu sırada e-şi Hatice Eser’i de bir arkadaşı motosikletiyle kaldığı eve bıraktı. E-şinin kendisini ald-attı-ğını öne süren Tahsin Eser, karşılaştığı Hatice Eser ile arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Tahsin Eser, yanındaki ta-banc-ayla sokak ortasında e-şinin ba-şı-na ve g-öğs-üne a-t-eş ederek ağ-ır yara-ladı. Eser, 70 AAZ 315 plakalı otomobille olay yerinden uzaklaştı. Hatice Eser, çevredekilerin ihbarı üzerine gelen ambulansla Şehir Hastanesi’ne kaldırılarak tedaviye alındı. Polis ekipleri kaçan Tahsin Eser’in otomobilini Saraçoğlu Caddesi’nde fark edip ‘dur’ ihtarında bulundu. Ancak 20 suçtan kaydı bulunan Eser yoluna devam etti, polis de peşine düştü.

Takip sırasında Eser’in aracı, Meram ilçesi Bahçeşehir Mahallesi Karatepe Sokak’ta, Bilgehan Aykora (27) yönetimindeki 06 SB 244 plakalı otomobile çarptı. Polisin ‘teslim ol’ çağrısında bulunduğu Tahsin Eser, aynı s-ilah-ın na-mlus-unu bu kez kendi ba-şına çevirip, t-eti-ğe bastı. Ka-nla-r içi-nde kalan Eser de Numune Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastanede 7 gündür yoğun bakım ünitesinde tedavisi süren Hatice Eser, bu sabah yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi. Hatice Eser’in c-ena-zesi Elmacı Mez-arlığı’nda toprağa verildi.

Yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam eden Tahsin Eser’in, e-ş-inin kendisini a-lda-ttığı iddiasıyla bo-şanmak için avukatı aracılığıyla dilekçe verdiği öğrenildi. Tahsin Eser’in de sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.