tarihi söyledi

Gündem

Kendi ö-lü-m tarihini bilmesiyle tanınan dünyaca ünlü kahin Nostradamus kıyametin kopacağı tarihide söyledi.

16. yüzyıl kahini N-ostradamus’un ke-hanetleri gündem olmaya devam ediyor. Kendi ö-lü-m tarihini dahi bilen Nostradamus’un dünyanın sonuna ilişkin tahmini de tüyler ürpertti. “SABAH Ö-LE-CE-ĞİM” Kendisine ”İyi geceler” diyen papaza ”Sabah ö-le-ceğim” yanıtı veren ve sabah hayata gözlerini yuman Fransız astrolog Michel de Nostradamus’un ke-ha-netleri ko-rku yarattı. İşte Nostradamus ke-ha-netlerinden bazıları:

DÜNYANIN SONU 10 MAYIS’TA GELECEK

Nostradamus, 10 Mayıs’ta insanlığın sonunun geleceğine dair ke-hanette bulundu ancak bu 10 Mayıs’ın hangi yıla denk geldiği henüz bilinmiyor. ÜÇÜNCÜ DÜNYA SAVAŞI 25 YIL SÜRECEK Nostradamus, üçüncü dünya savaşının başlayacağını ve bu savaşın diğer iki sa-v-aştan çok daha büyük kayıplara neden olacağını söyledi. Ayrıca üçüncü dünya sa-va-şı, en az 25 yıl sürecek.

PEŞ PEŞE YA-NARDAĞLAR PA-T-LA-YACAK

Nostradamus, ya-nardağların pa-tla-yacağını, özellikle ABD’deki Yellowstone Parkı’nda bu patlamaların gerçekleşeceğine dair bir iddiada bulundu.

GÜNEŞTEKİ PA-TLA-MALAR HAYATIMIZI ETKİLEYECEK Nostradamus, Güneş’te büyük pa-tla-malar meydana geleceğini öngörüyor. Üstelik uzmanlar bu pa-la-maların, bütün elektronik sistemlerimizi etkisiz hale getireceğini belirtiyor.
BİNLERCE YILLIK BARIŞ GELECEK Nostradamus, uzun sa-v-aş-ların ve doğal a-fet-lerin ardından dünya üzerinde binlerce yıllık barış ve huzurun geleceği ke-ha-ne-tinde de bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.