TARKAN ÜZDÜ

Gündem

Mega Star”dan Kahreden Acı Haber Az önce Açıklandı.. ..Mega Star Son Dakika Mega Star”dan Sevenlerini Üzen Haber Hayranlarını ve yakınlarıı göz yaşına boğdu. Az evvelce Açıklandı…

Az Evvel Açıklandı Mega Star Koronavirüs pandemisi esnasında ailesiyle Almanya’ya giden ve aylardır orada hayat sürdüren Tarkandan kahreden haber.Koronavirüsten korunmak amacıyla ailesiyle eş güdümlü izole bir hayat süren ve bu süreçte konser vermeyen Tarkan, sosyal medya hesabından koronavirüse yakalandığını duyurdu.Hastalığı hafif atlattığını dile getiren Tarkan “İyi ki aşılıyım. Aman kendinize ilgi edin” dedi.

“ÇOK DİKKAT ETMEME RAĞMEN YAKALANDIM” 5,1 milyon takipçisinin varolduğu Instagram hesabından bir fotoğrafını paylaşan Tarkan, “10 gün kadar evvelce PCR testim pozitif çıktı. Çok ilgi etmeme karşın yakalandım ben de bu virüse. Ama merak etmeyin çok hafif geçirdim ve şimdi gayet iyiyim. Aşıyla alakalı olumlu, olumsuz çok şey söyleniyor, yazılıyor, çiziliyor ve ben de neye inanacağımı şaşırıyorum bazı durumlarda ama bu virüse yakalandığımda ‘iyi ki aşılıyım’ diye düşündüm hep.

Çünkü görüyorum ki aşı olmayanlar daha ağır geçiriyor korona virüsü Aman kendinize iyi bakın, sağlıcakla kalın canlarım. Sizi seviyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.