tecrübeliler anlattı

Gündem

Tecrübeli hemşire “Hepsinde oluyor” diyerek anlattı. İşte insanların ö-lm-eden önce söylediği son söz. ABD’deki bir bakımevinde çalışan tecrübeli hemşire

Julie, insanların ö-lm-eden önce söylediği son sözleri anlattı. Julie, hemen hemen ö-l-üm döşeğindeki tüm insanlarda aynı durumla karşılaşıldığını belirterek.

“Ö-l-m-eden önce anne veya babalarına onları sevdiklerini söylüyorlar” diye konuştu. Ö-l-üm, insanoğlunun sürekli merak ettiği bir konu. Doğal olarak ölen insanlara en yakın kişiler de hastane görevlileri veya hemşireler oluyor. Abd’nin Los Angelas eyaletindeki bir bakımevinde çalışan Julie isimli hemşire, TikTok hesabına yüklediği video ile insanların ölmeden önce söyledikleri son sözlere ilişkin bilgi verdi. Ö-l-üm, insanoğlunun sürekli merak ettiği bir konu. Doğal olarak ölen insanlara en yakın kişiler de hastane görevlileri veya hemşireler oluyor.

Abd’nin Los Angelas eyaletindeki bir bakımevinde çalışan Julie isimli hemşire, TikTok hesabına yüklediği video ile insanların ölmeden önce söyledikleri son sözlere ilişkin bilgi verdi. Mesleğini sevdiğini belirten Julie, “Yaklaşık 5 yıldır bakımevi hemşiresi olarak çalışıyorum. Daha önce de 9 yıl yoğun bakım hemşiresi olarak görev yaptım. Toplamda 14 yıldır bu işin içerisindeyim ve mesleğimi seviyorum. Bakımevinde ö-l-ümü yakın olan hastaların ailesini bu duruma hazırlıyoruz. Açıkçası onları biraz da olsa rahatlatmış olmak bana iyi geliyor” dedi. Tecrübeli hemşire ‘Hepsinde oluyor’ diyerek anlattı! İşte insanların ö-l-meden önce söylediği son söz

ÇOĞU İNSAN AYNI ŞEYİ SÖYLER

Çoğu insanın ölmeden önce aynı şeyleri söylediğini ifade eden Julie, “İnsanların ö-l-meden önceki anları çok ilginç. C-iltleri sararıyor, nefes almada değişiklik yaşıyorlar. Hemen hemen hepsinin ö-l-meden önce söylediği söz de aynı. Annelerini veya babalarını sevdiklerini söylüyorlar” diye konuştu.

“BAZI YANLIŞ ALGILAR VAR” Julie, bakımevleriyle ilgili yanlış algılar olduğunu belirterek sözlerini şu şekilde noktaladı: “Bakımevlerindeki insanlara kötü koşullarda bakılıyor algısı yanlış. Ayrıca buraya getirilen herkes de hemen ö-l-m-üyor. İnsanların bakımevlerini bu şekilde görmelerini doğru bulmuyorum. İnsanların konu hakkında daha fazla bilgi edinmeye ihtiyaçları var.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.