tolga

Gündem Magazin

Yaprak Dökümü dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan Tolga Karel oyunculuğu bırakıp ABD’ye yerleşmişti. Geçtiğimiz sene ilk satın aldığı tırın…

Oyunculuğu bırakarak yurt dışına yerleşen ve kendi lojistik firmasını kuran Tolga Karel, karıştığı -kazada 4 kişinin ö-l-ümüne neden olduğu için 110 yıl hapsi istenen tır şoförü hakkında konuşurken yaşadığı ko-rkunç bir olayı paylaştı. 5 Nisan 2019’da Colorado’da yaşanan bir kazada freni boşalan tır, araçlara çarparak durabildi. Tırda başlayan yangının 28 araca sıçramasıyla 4 kişi hayatını kaybetti. Tır şoförünün ise 110 yıl hapis ce-zası istendi.

Sosyal medyada konuşulan bu olayla ilgili açıklamalar yapan Tolga Karel, geçen sene yaşadığı bir olayı da takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

4 kişinin öldüğü kazadaki tır şoförü hakkında paylaşım yapan Karel, “Evet o kazada 4 kişi hayatını kaybetti. Çocuk -korktu, pa-nik yaptı ve muhtemelen kendini rampaya atamadı. Evet çok üzücü ama bu çocuk k-a-til değil. O sadece işini yapıyordu” dedi.

“Bakın ilk defa paylaşıyorum” diyerek 2020 yılında ilk satın aldığı tırın otobanda seyir halindeyken küle döndüğü anları paylaştı. Saniyeler içinde araçtan çıkarak kurtulan Karel’in milyonluk tırı ise küle döndü.

Instagram hesabında otobanda küle dönen tırına ait görüntüleri paylaşan Karel, “Sevmiyorum böyle görüntüleri ama bu benim ilk tırımdı. Geçen sene temmuz ayı 2020. Arizona’da frenlerim p-a-tladı. Allah korudu sağ tarafa kendimi zor attım.

Saniyeler içinde tırım, ilk göz ağrım gözlerimin önünde kül oldu. Bütün eşyalarım ya-ndı, pasaportum her şeyim Arizona’da çölün ortasında bir başıma kaldım. Eğer yoğun bir trafik içinde olsaydım ben de belki o çocukla aynı kaderi paylaşacaktım” ifadelerini kullandı.

Görüntüleri paylaştıktan sonra takipçilerinden onlarca mesaj alan Tolga Karel, yeni bir paylaşım daha yaparak “Sevgili dostlar tüm dualarınız için sonsuz şükranlarımı iletiyorum hepinize. Fakat bu olay geçen sene yaşandı. Yıl 2020. Yayınlamamın sebebi ne yollardan geçtik ne ö-l-ü-mlerden döndük bilin istedim” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.