torun zannediliyordu

Magazin

Müge Anlı’da 5 aydır aranan 71 yaşındaki Dursun Zehir’in oldurulduğü ortaya çıktı. Herkes torunundan şüpheleniyordu. Bütün gerçek az önce ortaya çıktı. Oldüren belli oldu. Ayrıntılar diğer sayfada haberimiz detayındadır.

Müge Anlıda Ortaya Çıktı
Müge Anlı’nın programında Trabzon- Rize yolu arasında yürüyüşe çıktığı iddia edilen 71 yaşındaki Dursun Zehir’in kaybı işlendi. Pazar ilçesinde 6 Ekim 2021’de evinden çıkan ve bir daha haber alınamayan Ze-hir ile ilgili it-irafçı iddiaları üzerine polis ekipleri, harekete geçti. Torunu Kerim Bekar’ın katıldığı televizyon programında çelişkili ifadeler vermesi üzerine, polis ekipleri tarafından gözaltına alınan Bekar ve c-n-ayeti işledikleri iddia edilen arkadaşları için o-perasyon düzenlendi.

‘KAYALIK ALANA G-M-ÜLDÜ’ İDDİASI
Dursun Z-ehir’in kaybolduktan sonra cep telefonu Ankara’da sinyal vermiş, torunu Kerim Bekar’ın Ankara’da yaşayan arkadaşları ile telefon trafiğinin olduğu tespit edilmişti. Öte yandan itirafçı bir kişinin, yaşlı adamın kayalık alanda g-ömülü olduğuna dair iddiaları üzerinde iş makinaları kazı başlatmış ancak sonuç alınamamıştı. Dursun Zehir’in kaybolduktan sonra cep telefonu Ankara’da sinyal vermiş, torunu Kerim Bekar’ın Ankara’da yaşayan arkadaşları ile telefon trafiğinin olduğu tespit edilmişti. ’ENES ÖL-DÜ-RD-Ü, BİRLİKTE G-ÖMDÜK”

Dün yaşanan gelişmede Kerim Bekar’ın internet kafede sık sık bir araya geldiği arkadaşlarından Yasin isimli gencin p-olise verdiği ifadede ‘Enes’in Dursun Zehir’i ö-ld-ürd-üğ-ünü birlikte de gömdük’ dediği yerde yapılan kazı çalışmasından bir sonuç çıkmamıştı.
CE-S-ED-E HENÜZ ULAŞILAMADI
Olayla ilgili Rize Emniyet Müdürlüğü’nde 2 şüphelinin sorgusunun devam ettiği belirtildi. Dursun Zehir’i ö-ld-ürd-ük-leri şü-phesiyle gözaltında tutulan arkadaşlar ile ilgili durum henüz netleşmedi. 71 yaşındaki Dursun Zehir’in c-e-sed-ine de henüz ulaşılmadı.

”DENİZE BÜYÜK POŞETLER ATILDI”
Müge Anlı’da gözaltına alınmadan önce ci-na-ye-t hakkında konuşan torun Kerim Bekar, ”Belki parça parça edilip gömmüş olabilirler” dedi. Öte yandan yine Anlı’nın programına bağlayan bir görgü tanığı Yasin adlı kişinin 2 hafta sonra denize büyük poşetler attığını söyledi.

Dursun Zehir’in torunu Kerim Bekar’ın da İstanbul’da gözaltına alındığı ve sorgu için Rize’ye getirileceği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.