torunu

Magazin

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 5 aydır aranan 71 yaşındaki Dursun Z-hir her yerde aranırken, torunu Kerim Bekar konuk olduğu programda kendi ağzıyla yaptığı itiraf sonrası herkes ne diyeceğini bilemedi..

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 5 aydır aranan 71 yaşındaki Dursun Z-hir’in torunu konuk olarak alındı. Şüpheli olarak gösterilen Kerim Bekar, programda kendi ağzıyla dedesinin evine gizlice girmeye çalıştığını söylemesinin ardından Müge Anlı da sinirlerine hakim olamadı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ilginç olaylar işlenmeye devam ediyor. Programda son olarak işlenen konu, ünlü sunucu Müge Anlı’nın da sabrını taşırdı. Geçtiğimiz aylarda Trabzon- Rize yolu arasında yürüyüş yaparken kaybolan 71 yaşındaki Dursun Z-hir’den bir daha haber alınamazken, torunu Kerim Bekar şü-pheli gösterildi.

“PARA MESELESİ” İDDİASI
Torunu Kerim’in kumar bağımlısı olduğu iddia edilirken, yakın çevre tarafından dedesini para için sıkıştırdığı ileri sürülüyor.

“SU KU-YUSUNA A-TILDIĞI” ÖNE SÜRÜLDÜ
Müge Anlı ve ekibini ş-phe rüzgarına sürükleyen olayda, Dursun Z-h-ir’in ö-ld-ür-ül-üp su kuyusuna atılabileceği de iddialar arasında yer aldı.

MÜGE ANLI ÇİLEDEN ÇIKTI
Yayınlanan yeni bölümde torun Kerim’in, “En son dedemin evine anahtarla girmiş olabilirim.” demesi Müge Anlı’yı canlı yayında çileden çıkardı. EVE GİZLİ GİRDİĞİNİ AĞZINDAN KAÇIRINCA ANLI S-Nİ-RLENDİ

Dede’nin evine ne zaman ve nasıl gittin sorusuna “Hatırlamıyorum” yanıtı veren Kerim, ağzından bir şey daha kaçırdı. “Annemin anahtarını almış olabilirim” diyen Kerim’e, Anlı, “Gizlice mi aldın?” diye sordu. Kerim’in yanıtı “Evet” olunca, neden gizli saklı dedesinin evine girmeye çalıştığı da merak konusu oldu.

MÜGE ANLI’DAKİ DURSUN Z-HİR OLAYI NE?
ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konu olan Trabzonlu Dursun Zehir’in ailesi, 6 Ekim 2021 günü kızının evinden çıkan 71 yaşındaki yaşlı adamdan bir daha haber alamadıkları gerekçesiyle Müge Anlı’dan ve ekibinden yardım istedi.

TeknoGündemi – https://www.teknogundemi.com

Pazar Kirazlık Çay Fabrikası’ndan emekli olduktan sonra memleketi Trabzon’un Araklı ilçesinden ev alarak oraya yerleşen Dursun Z-hir, eşinin Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi görmesi nedeniyle Rize’nin Pazar ilçesindeki kızının evinde kalmaya geldi. Rize’de geçtiğimiz yıl 6 Ekim’de hastanede yatan eşini ziyaret etmek için kızının Pazar ilçesindeki evinden çıkan ve bir daha dönmeyen şahıstan haber alınamıyor.

Dursun Z-e-hir’in kaybolmasının ardından telefonunun başka bir şehirden sinyal vermesi ö-ld-ür-ül-düğü ş-phe-lerini arttırdı. Ş-üpheler kızı Fatma Bekar ve torunu üzerinde toplanırken canlı yayında f-l-aş gelişme yaşandı. Komşularının şikayeti üzerine Fatma Bekar canlı yayında ekipler tarafından alındı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.