üç kuruş dizisinde

Magazin

Ekranların sevilen dizi Üç Kuruş oyuncularındandı. Başladığı günden bu yana büyük beğeni ile takip edilen bir dizi idi. Oyuncuları da bir o kadar benimsendi.

Sevilen oyuncudan uzen haber geldi. Dün akşam 22. yeni bölümüyle sevenleriyle buluşan Üç Kuruş dizisinde bir ayrılık yaşandı. Leyla ve Efe’nin düğününe gelen Kılıç, herkesin içinde Leyla’yı v-u-rdu. Daha sonra eve gelen Kılıç, Neriman’ı öl-dü-rd-ü. Neriman rolünü oynayan Nursel Köse ise yayınlanan son bölümle birlikte diziye veda etti.

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade, Diren Polatoğulları, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Kadir Çermik, Bora Akkaş, Sezin Akbaşoğulları, Mustafa Kırantepe gibi isimlerin yer aldığı Üç Kuruş dizisi, dün akşam 22. bölümüyle ekrana geldi.

2 İSİM BİRDEN AYRILDIÜç Kuruş’un son bölümünde Efe ve Leyla evlendi. Düğüne gelen Kılıç, ağabeyiyle karşılıklı oynayan Leyla’yı v-urdu. Leyla apar topar has-taneye kaldırılırken Neriman ise tüm bunlara sebep olan Baybars’le yüzleşmek için onun karşısına çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.