ünlü isim

Gündem

‘Kadayıfçı Olcay’ olarak tanınan ünlü tatlıcı s-lahlı s-aldırıda o-ldürüldü. Adana’da ‘kadayıfçı Olcay’ olarak tanınan tatlıcı Olcay Tekin, s-lahlı s-aldırıda a-ğır y-aralanarak, kaldırıldığı h-astanede h-ayatını kaybetti. P-olis, kaçan c-nayet ş-üphelisini belirleyip, y-akalamak için çalışma başlattı.

Öğle saatlerinde Seyhan ilçesine bağlı Hurmalı Mahallesi’nde. Kadayıf imalathanesinin yanındaki oto tamircisinde meydana gelen olayda tamirhanede arkadaşlarıyla sohbet eden, ‘kadayıfçı Olcay’ olarak tanınan tatlıcı Olcay Tekin’in yanına gelen kimliği belirsiz kişi, ta-bancası çekerek a-teş etti.

Olcay’ diye bağırarak a-teş eden s-aldırgan k-açarken. K-anlar içinde yere yı-ğılan Tekin de arkadaşları tarafından otomobille h-astaneye götürüldü. A-ğır y-aralı Olcay Tekin. Doktorların tüm mü-dahalelerine rağmen kurtarılamadı.

P-olis ekipleri. O-lay yerinden k-açan c-nayet ş-üphelisini belirleyip, ya-kalamak için çalışma başlattı. Kadayıfçı Olcay Tekin Adana’da hizmet vermekteydi. Hacı Bayram’dan sonra ikinci şubesi ile Gazipaşa Toros Caddesi’nde şube açmıştı. Olcay Tekin, tatlıya olan merakını deneyimiyle birleştirerek ürünlerini herkese sevdirmeyi başarmıştır. İlk şubesi Hacı Bayramda tattırdığı lezzetlerini ikinci şubesi olan Gazipaşa Toros Caddesi’nde de müşterileriyle buluşturmuştur.

Kadayıfcı Olcay baklavaları her gün taze olarak imalathanesinde hazırlanır. Markasının ulaştığı başarı, tecrübeye, samimiyete, hijyene dayanır. Azmin zaferini kanıtlayan Olcay Tekin, baklavada lezzet ustası olduğunu kanıtlamıştır.

Tatlıların büyük bir özen ve içtenlikle yapılabildiğini Kadayıfçı Olcayda görmek mümkündür. İyi ki bu işi yapıyor denilesi, Adana’nın gözbebeği olan tatlıcıda katmeri, peynirli künefeyi ve baklavaların diğer çeşitlerini tatmadan dönmemelisiniz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.