Ünlü oyuncu

Gündem

Beş gündür kendisinden haber alınamayan. ABD’li oyuncu Lindsey Pearlman. Los Angeles’ta arabasında o-l-ü olarak bulunmuştur.

General Hospital ve Chicago Justice gibi dizilerde rol alan 43 yaşındaki oyuncu Lindsey Pearlman’ın kaybolduktan beş gün sonra c-ansız vücudu bulunmuştur. C-se-di Los Angeles’ta tespit edilen Pearlman. Ailesinin kayıp müracaatı üstüne beş gün aranmıştır.

Los Angeles polisinin yaptığı açıklamada. Ünlü oyuncunun o-l-ü-m sebebi resmi olarak belirtilmemiştir. Daily Mail’in haberine göre: Oyuncunun o-lüm sebebi şimdilik belirlenemezken, Pearlman’ın c-s-edinin, arabasında bir battaniyeye sarılı olarak bulunduğu ve çevresinde birtakım h-a-pların bulunduğu belirtilmiştir. En son piyasa günü öğleden sonra görülen oyuncudan o günden beri haber alınamamıştır.

OYUNCUNUN EŞİ: ‘YIKILMIŞ DURUMDAYIM’

Tam adı Lindsey Erin Pearlman olan oyuncunun eşi Vance Smith, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “P-olis Lindsey’i buldu. O gitti, kırgınım. Daha sonra açıklama yapacağım. Herkese ilgileri ve sevgileri amacıyla teşekkür etmek istedim. Ailesinin mahremiyetine saygı duymanızı rica ediyorum.”

“Oyuncunun menajeri Michael Chiaverini de “Çok ü-zgünüz” ifadelerini kullandı.

Lindsey Pearlman, General Hospital dizisinin yanı sıra Chicago Justice. Empire, Sneaky Pete. American Housewife, The Purse ve Selena: The Series ve Signal to Noise gibi birçok projede rol almıştır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.