ünlü oyuncudan haber geldi

Gündem

ATV’nin sevilen günlük dizisi Beni Bırakma’da Esin karakteriyle tanıdığımız oyuncu Keiko Belir Yarar göğüs kanserine yakalandı. Yarar, hastalığını öğrendikten sonra “Ö-le-c-eğimi değil, evladıma ne olacağını düşündüm” dedi.

ATV’nin reytinglerinden memnun olduğu günlük dizisi Beni Bırakma’nın Esin’i Keiko Belir Yarar’ın bir aydır kanserler mücadele ettiği ortaya çıktı. Oyuncu hastalığını ilk öğrendiğinde yalnızca kızını düşündüğünü dile getirdi. ATV’nin reytinglerinden memnun olduğu günlük dizisi Beni Bırakma’nın Esin’i Keiko Belir Yarar’ın bir aydır kanserler mücadele ettiği ortaya çıktı. Oyuncu hastalığını ilk öğrendiğinde yalnızca kızını düşündüğünü dile getirdi.

“EVLADIMI DÜŞÜNDÜM” Keiko Belir Yarar, geçtiğimiz ay göğüs k-a-n-serine yakalandığını öğrendi. Sabah’ı haberine göre, bir kız annesi oyuncu, yaşadıklarını şöyle anlattı: “Şoke oldum. Ö-l-e-ceğimi değil, evladıma ne olacağını düşündüm. O daha çok küçük.”

“İYİLEŞİP SETE DÖNECEĞİM” Yarar, “11 gün acil serviste kaldım. 12’nci gün yataktan kalkabildim. Zordu, hala da zor ama geçecek. Kızımın kokusu, en büyük sakinleştiricim. Dizi ekibi de hep yanımdaydı. ‘Ne zaman kendini hazır hissedersen gel’ diyerek iyileşip sete gideceğim umudunu verdiler bana” dedi.

KEİKO BELİR YARAR KİMDİR? Keiko Belir Yarar, 1977 yılında Japonya’da dünyaya geldi. Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan oyuncu Burak Altay ile evlidir. Oyuncu Türkiye’de okul hayatına başladıktan sonra burada kalmış ve evlenmiştir. Tiyatro bölümünü bitiren oyuncu Türkiye’de bazı dizilerden teklif alınca iyiden iyiye ülkemize yerleşmiştir.

Tiyatro ve dizi sektöründe aranan isim olmuş günlük dizilerle birlikte günlük dizilerin vazgeçilmez oyuncularından birisi olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.