ünlüler ve eşleri

Magazin

ŞAHAN GÖKBAKAR VE EŞİ SELİN GÖKBAKAR Selin Ortaçlı kimdir? 24 Aralık 1986 tarihinde doğmuştur. Tam adı Ayla Selin Ortaçlı’dır. Anne ve babası da mankendir. Ortaokul ve liseyi İtalyan Lisesi’nde okudu. Liseden sonra da İtalya‘da moda alanında önemli okullardan birisi olan Marangoni ve Politecnico üniversitelerini kazandı ama Türkiye’den ayrılmak istemediği için gitmedi ve Yeditepe Üniversitesi İtalyanca Sanat ve Tasarım Bölümü’nde okudu.

İlkokul yıllarında Derishow’un Hayalimdeki Giysi tasarım yarışmasında birinci oldu. Selin Ortaçlı ismiyle oyunculuk kariyerine başlayan Şahan’ın eşi, sanat kariyeri yerine ünlü komedyenin karısı olarak ünlendi. Asıl işi ise tasarım. İç giyimi uzmanı olan Selin Ortaçlı güzelliği ile dikkat çekince başka bir yöne adım atmış.

Televizyonda sıkça gördüğümüz ünlü isimlerin gerçek hayattaki eşleri kim hiç merak ettiniz mi? Evli oldukları bilinmeyen ünlü isimlerin eşleri ve sevgililerini galerimizde derledik. Televizyon dünyasının yakışıklı isimleri her projede farklı isimlerle birlikte çalışıyor. Öyle ki birlikte çalıştıkları isimlerle bazen yakıştırılabiliyorlar. Özellikle dizilerde yer alan çiftleri birbirlerine yakıştıran hayranları olurken oyuncuların sır gibi sakladıkları sevgilileri veya çok fazla bahsetmedikleri eşleri.

MEHMET ALİ NUROĞLU VE EŞİ ÇİÇEK NUROĞLU

Magazin dünyasının sevilen isimlerinin hayatları, hayranları tarafından hep merak edilmektedir. Ünlü isimlerin hayatları kadar aileleri de hep merak konusudur. Ekranların sevilen yüzlerinin aşk hayatları, kavgaları, evlilikleri, aileleri gündem olmaya devam ediyor. Bazı ünlü isimler özel hayatlarıyla gündeme gelmekten kaçınsa da bazı isimler ilişkilerini de kavgalarını da şeffaf bir şekilde kameralar önünde yaşamayı tercih ediyor. İlişkilerini göz önünde yaşamak istemeyen ünlü isimler kameralardan köşe bucak kaçarak görüntülenmemeye çalışsalar da pekte başarılı oldukları söylenemez. İlişkilerini saklamak isteyen ünlüler her ne kadar kameralardan kaçmaya çalışsa da pek başarılı olmamaktadır.

Ünlü isimlerin merak konusu olan eşleri ve sevgililerini sizler için derledik. Ünlü isimler eşlerini sır gibi saklamaya niyetli olsa da kameralardan kaçmak kolay değil. Magazin dünyasının sevilen ünlülerin hiçbir yerde görmediğiniz sevgilileri ve eşlerini sizler için derledik. Ünlülerin herkesten sır gibi sakladığı güzellikleriyle büyüleyen yakışıklılıklarıyla mest eden ünlüleri bu galeride. Ünlülerin güzellikleriyle yarışacak eşleri ve sevgililerinin yer aldığı galerimizde kimler yok ki? Magazin dünyasının sevilen oyuncuları, şarkıcıları, sporcuları…

BARIŞ FALAY VE EŞİ ESRA RONABAR

Esra Ronabar, 1978 yılında İzmir, Ödemiş’de doğmuştur. İkiz olan kardeşi vardır. Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Bölümünü kazandı, ancak okuduğu bölümü yarıda bırakarak oyunculuk sınavlarına girdi. Sınavları kazanınca Kimya bölümünden ayrıldı.

Daha üniversite öğrencisi iken 1997 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu’nda “Elmadaki Barış” ve “Küçük Karabalık” adlı tiyatro oyununda oynadı.
Ülker Çokokrem, Alldays gibi birçok reklam filminde de oynadı.

2003 yılında BaşrollerdeMehmet Aslantuğ, Ahu Türkpençe, Ozan Güven,Çetin Tekindor, Arsen Gürzap, Altan Erkekli, Vahide Gördüm, Yasemin Çonka, İsmail Hacıoğlu’nun oynadığı “Bir İstanbul Masalı” adlı dizide Binnur Arhan karakterini canlandırmıştır.

Onur Buldu eşi Duygu Koz

Duygu Koz Türk eğitimci öğretmendir. Oyuncu Onur Bulu ile evlenmesinin ardından gündeme gelen isimler arasında yerini almıştır. Duygu Koz 1988 yılında dünyaya geldi. Lise öğrenimini tamamladıktan sonra üniversite eğitimine öğretmenlik bölümünde devam etti.
Onur Buldu eşi Duygu Koz Okuldan mezun oldukta sonra İstanbul’da İngilizce öğretmenliği yapmaya başladı.

Daha sonra ünlü oyuncu ile sevgili olan Duygu Koz ve Onur Buldu çifti 19 Nisan 2020 tarihinde Yılmaz Erdoğan’ın ortağı olduğu tiyatroda evleneceklerini duyurmuşlardı. Onur Buldu ve Duygu Koz Şubat ayında ‘Bayi Toplantısı’ filminin galasında düğün tarihlerini vermişlerdi. Ancak pandemi nedeni ile nikahlarını Onur Buldu’nun İstanbul Etiler’deki evinin bahçesinde kıyılması kararını aldılar.

TOLGA – ÖZGE ÇEVİK

Özge Çevik 30 Mayıs 1982 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın kardeşi olan Özge Yılmaz aslen Gürün, Sivaslıdır. Özge Çevik Oyuncu Tolga Çevik ile 2004 yılında nikah masasına oturdu. Bu evliliklerinden 2006 yılında “Tuna Çevik” dünyaya geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.