ural

Magazin

Hakan Ural, sosyal medyadaki hakaret ve sa-ldırılara a-teş püskürdü. Pr-ov-okasyonlarla ilgili, “Bu kadar utanmazlık, bu kadar ar damarı çatlamışlık olur mu?” diyen Ural, “Bunlar çıldırmış, ” dedi. Sosyal medyadan sa-ldırı niteliğinde yapılan paylaşımlar karşısında sessiz kalamayan sunucu Hakan Ural, “Bunlar çıldırmış, ” ifadelerini kullandı. Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Neler Oluyor Hayatta’ programının sunucusu Hakan Ural, sosyal medyada özellikle son zamanlarda dikkat çeken ‘hakaret’ içerikli yorumlar hakkında açıklama yaptı. Hakan Ural ateş püskürdü: Çıldırmış bunlar !

Ural, söz konusu paylaşımı yapan kullanıcılara adeta a-teş püskürdü.
“İltifat beklemiyoruz ama ha-karet etme razıyız”
Sert ifadeler kullanan Ural, “Çok mu fanatiksin il-tifat etme, h-akaret etme razıyız. Bize ne oldu. Birisi ö-ld-üğünde Allah rahmet eylesin denir, bunlar ateşi bol olsun diyorlar. Çıldırmışlar bunlar. Diyorum ki Hakan boşver, veremiyorum benim de bir yapım var. Bu ülkeyi seviyorum, bu insanları seviyorum. Fikirlerim, düşüncelerim var kabullenemiyorum.” dedi.
“Yangında kı-yamet koparttılar”

Orman yan-gınlarıyla mücadele döneminde sosyal medyada oluşan p-ro-vokasyonlara da değinen Ural, şöyle devam etti:

Kıyamet kopartmadılar mı ya-ngında helikopterlerle ilgili. Söndü çıt yok, yapıldı çıt yok. Bu kadar utanmazlık, bu kadar ar damarı çatlamışlık olur mu. Ne oldu bu sosyal medya yasası, her dakika aynı sorunları yaşıyoruz.

Hakan Ural, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’a edilen ha-karetlere de tepki gösterdi.

Ural, “Fütursuz kurulmadık cümle yok. Cumhurbaşkanı’nın eşi oraya gitmiş, insanlara moral başka ne olacak. Halkının sıkıntılarıyla alakalı moral olsun diye gidiyor. Çok mu fanatiksin iltifat etme, ha-karet etme razıyız. Bize ne oldu, birisi ö-ld-üğünde Allah rahmet elyesin denir, bunlar a-teşi bol olsun diyorlar. Çıldırmışlar bunlar. Diyorum ki Hakan boşver, veremiyorum benim de bir yapım var. Bu ülkeyi seviyorum, bu insanları seviyorum. Fikirlerim, düşüncelerim var kabullenemiyorum.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.