üstü örtülmeden

Gündem

T-üm gö-zlerin çevrildiği anne ise bu gerçeği bugüne kadar kayındeperinin kendisini ö–ldürmesinden kor.kt-uğu için açıklayamadığını sö-yledi. Olayın üstü kapanmadan herşeyi anlattı.

Müslüme’nin annesinin jandarmadaki ifadesi ort-aya çıkt-ı! Mersin’in Gülnar ilçesinde kayboldukt-an 10 gün sonra cansız bedeni bulunan Müslüme Yağal’ın t-ut-uklanan 70 yaşındaki dedesinin, biyolojik babası olduğu ort-aya çıkt-ı. Bu gelişme sonrası t-üm gö-zlerin çevrildiği anne ise bu gerçeği bugüne kadar kayındeperinin kendisini ö-ldürmesinden korkt-uğu için açıklayamadığını sö-yledi.

ANNE “T-E-CAVÜZE UĞRADIM” DEDİ
Gündeme bomba gibi düşen gelişme sonrası t-üm gö-zlerin çevrildiği Müslüme’nin annesi Sevgi Yağal ise jandarmadaki sorgusunda kayınpederinin t-e-cavüzüne uğradığını ö-ne sürdü.
KENDİSİNİ Ö–LDÜRMESİNDEN KORKMUŞ

İfadesinde “Kayınpederim bana t-e-cavüz et-t-i” diyen anne Sevgi Yağal, bu gerçeği bugüne kadar kayındeperinin kendisini ö–ldürmesinden korkt-uğu için açıklayamadığını sö-yledi.
Mersin’de cansız bedeni bulunan 3 yaşındaki Müslüme’nin, ö–lümüyle ilişkili olarak t-ut-uklanan dedesi Hasan Yağal’ın ö-z kızı olduğu ort-aya çıkmışt-ı. Sabah’ın ulaşt-ığı DNA raporuna gö-re Müslüme’nin 14 yaşındaki ablasının da biyolojik babasının dede Yağal olduğu ö-ğrenildi.

Müslüme Yağal, Mersin’in Gürpınar ilçesinde kayboldukt-an 10 gün sonra evinden 7 kilomet-re uzakt-a cansız bir şekilde bulunmuşt-u. Müslüme’nin ö-.lümü sonrası aile fert-leri gö-zalt-ına alınırken, dede Hasan Yağal t-ut-uklanmış, diğerleri ise serbest- bırakılmışt-ı. DEDE, MÜSLÜME’NİN BABASI ÇIKT-I
Sabah’ın haberine gö-re dede Hasan Yağal’ın DNA’sı Müslüme Yağal ile uyuşt-u. Dede olarak bilinen Hasan Yağal’ın Müslüme’nin babası olduğu t-espit- edildi.

Mide bulandıran bir det-ay daha! Müslüme’nin ardından ablasının da ö-z babası, dede çıkt-ı.
ABLASININ DA BABASI OLDUĞU ORT-AYA ÇIKT-I
Adli T-ıp kat-i sonuca ulaşmak için ileri incelemelerini sürerken, dedenin diğer aile üyelerine de c-insel ist-ismarda bulunduğu, Müslüme’nin 14 yaşındaki ablasının da babası olduğu ö-ğrenildi.
Mide bulandıran bir det-ay daha! Müslüme’nin ardından ablasının da ö-z babası, dede çıkt-ı.
BULUNDUĞUNDA ÜZERİNDE KIYAFET-İ YOKMUŞ

Müslüme’nin cansız bedenini bulan çoban Ayşe Bacak “Keçi ot-lat-ıyordum, kö-pekler havlayınca peşlerine git-t-im. O sırada da kızı buldum. Şalvarı, kıyafet-leri ve ayakkabıları başka yerdeydi.” ifadelerini kullanmışt-ı. Bacak, Müslüme’nin cansız bedeninin olduğu nokt-ayı gö-st-ermiş, yö-rük kızının kıyafet-lerini ve ayakkabılarını az ileride başka bir kayanın üzerinde gö-rdüğünü sö-ylemişt-i.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.