vahide

Magazin

ATV’de hala yayımlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılan Vahide Perçin’in eski halinden eser kalmadı. Eski eşi Altan Gördüm ile beraber görüntülenen usta oyuncu, son haliyle hayranlarını şaşırtmayı başardı.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde son zamanlarda birçok oyuncu değişikliği yaşandı. Fakat bu oyuncu değişikliği Vahide Perçin’in diziden çıkışıyla başladı denebilir. Dizide Hünkar Yaman karakteriyle her hafta seyirci karşısına çıkan başarılı oyuncu, diziden ayrıldığındna beri ortalarda pek görünmüyor.

Bir Zamanlar Çukurova’dan çıkışı ise seyircilerin isyanına neden olmuştu. Vahide Perçin’in yarattığı büyük boşluğu hala kimsenin dolduramadığı konuşuluyor. Dizinin hayranları hala gözlerin Perçin’i aradığını söylüyor. Daha önce kanser hastalığını yenen usta oyuncunun yine sağlık sorunları nedeniyle diziden ayrıldığı iddia edilmişti fakat Vahide Perçin, bu iddiayı yalanlamıştı. Daha sakin bir hayat sürmek istediği için Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılmayı tercih ettiğini söylemişti.

Vahide Perçin, ayrılığından beri de ekranlarda yer almadı. Hayranları artık isyan etmeye başladı. Sosyal medyada da aktif olmayınca bir hayli özlendi. Uzun bir sürenin ardından ise Perçin eski eşi Altan Gördüm ile beraber kameraların objektifine takıldı.

Bir Zamanlar Çukurova’da oynarken saçlarını uzatmayı tercih eden oyuncu, diziden sonra ise erkek modeli denen şekilde saçlarını kısacık kestirmiş. UçanKuş’un haberine göre, Vahide Perçin, eski eşiyle beraber Medyapım’ı ziyarete geldi. İkili, burada kameralara konuştu. Altan Gördüm, proje olmadığını çay içmeye gittiklerini ifade etti.

Vahide Perçin, şöyle konuştu: “Herkes birbirini sevsin. Artık buna çok ihtiyacımız var. Ama bizim için evlatlarımız var. Onlar bizim en büyük sevgilimiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.